Adaptivní móda

Adaptivní móda, která se přizpůsobí vašim potřebám

Hledáte módní kousky, které budou nejen skvěle vypadat, ale především dokonale plnit svou funkci a přizpůsobí se vašim potřebám? V tom případě si nenechte ujít naši kategorii adaptivní módy, která je k tomuto účelu speciálně navržena. A rozhodně zde nenajdete pouze pánské a dámské tepláky, ale i řadu stylových modelů.

Adaptivní móda bývá přizpůsobena tak, aby usnadňovala oblékání osobám s nejrůznějšími druhy postižení či zdravotními problémy. Jednotlivé modely se snadněji oblékají a jejich střihy se postarají o váš komfort po celý den. Ať už se zrovna věnujete práci, sportu nebo odpočinku, adaptivní móda je zde od toho, aby vás při těchto aktivitách maximálně podržela.

Adaptivní oblečení, které usnadňuje oblékání

Součástí nabídky je adaptivní oblečení, které je speciálně navrženo například pro osoby upoutané na invalidní vozík nebo osoby s protézou. Jednotlivé kousky bývají většinou opatřeny pružnou gumou, aby se lépe dostaly na své místo. Zároveň mohou mít zapínání umístěno jinde, než je běžné u konvenčních kousků. Adaptivní kalhoty například místo zipu v pase pracují se zipem po stranách nohavic.

Setkat se můžete také s využíváním suchého zipu u spodního prádla, patentek či nejrůznějších magnetických způsobů zapínání. Díky tomu si jednotlivé oděvy lidé snadněji obléknou i bez asistence dalších osob, čímž je podpořen jejich komfort a samostatnost. Samozřejmostí jsou i v tomto případě kvalitní materiály, které se postají o pocit pohodlí po celý den nošení. Často se můžete setkat třeba s prodyšnou a na dotyk příjemnou bavlnou, mnohdy nechybí ani určitý obsah elastanu.

Jednobarevné modely i kousky se vzorem

Adaptivní oblečení je dostupné v celé škále variant. Rozhodně tedy nelze říct, že byste nutně museli vybírat pouze z oděvů v jedné barvě. Právě naopak. V poslední době se můžete setkat s nejrůznějšími pestrobarevnými vzory či umírněnými designy, díky čemuž vám oblečení umožní vytvářet nejrůznější kombinace. Nenechte se při tvorbě módních kreací ničím omezovat.

Vyberte si třeba adaptivní sukni, kterou snadno obléknete. K tomu můžete přidat pohodlné tričko, nazouváky a celek ozvlášnit třeba slušivými doplňky. Fantazii se meze určitě nekladou.