Oblíbené filtry
3 059 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Adidas Originals vám budou praktickým společníkem

Sortiment německé značky adidas Originals splní veškeré vaše nároky. Profesionální sportovci i amatéři si mohou vybrat z široké nabídky kolekcí oděvů, obuvi i doplňků. Které stylové kousky se třemi ikonickými pruhy si zvolíte právě vy?

Adidas obléká sportovce napříč generacemi už 70 let

Jedna z největších společností se zaměřením na sportovní módu vznikla v roce 1949 v Německu. Výjimečný zakladatel Adolf Dassler se vášnivě zajímal o obuv pro atlety. Navrhl a vytvořil první prototypy pohodlných, ale i designově vyvedených a praktických bot pro několik olympijských disciplín. Milníkem se staly fotbalové kopačky.

Designéři Adidas od poloviny minulého století navázali dalšími typy obuvi i oděvů. Nepřetržitý vývoj a pravidelné uvádění novinek ze světa sportovní módy vedly k vzestupu značky na vrchol úspěchu, a to především v 90. letech minulého století, kdy se teplákové soupravy a ikonické tenisky nosily jako symbol street stylu. Značka dodnes přichází s novými střihy, které si oblíbili i amatérští sportovci. Slavné logo složené ze tří pruhů se objevilo v roce 1952.

Módní legenda se stala zárukou trendového a kvalitního oblečení. Tolik oblíbené tenisky, mikiny či teplákové soupravy nyní naleznete právě pod označením adidas Originals. 

Jedná se o speciální kolekci. Naleznete v ní kvalitní oblečení a boty určené nejen pro sportovní aktivity, ale i pro denní nošení. Adidas již od svých začátků udával trendy v obuvi i doplňcích u atletů, vrcholových sportovců, fotbalistů či olympijských vítězů. Dnes se však neomezuje jen na svět sportu.

adidas Originals se hodí pro každého

Produkty lze nosit na hřišti či na kurtu, do města i na schůzku. Značka si na trhu vydobyla neotřesitelné postavení díky stabilní zákaznické základně.

Popularita oděvů mezi celebritami drží adidas Originals v popředí módy po celá desetiletí! Řada známých tváří i ikon současné popové kultury na značku nedá dopustit a aktivně ji propaguje.

Adidas je volbou číslo jedna pro řadu atletů i ne tak docela sportovně založených dětí, mladých lidí, žen a mužů, seniorů... Vytváří módní kolekce pro vrcholové sportovce, ale nejen pro ně.

Produkce značky je jednou z největších na světě a první v objemu vývozu v Evropě. Současné technologie s inovativními materiály jdou ruku v ruce s legendárními tvary bot a střihy oblečení. Pokud hledáte podporu při tréninku i odpočinku, s adidas Originals máte předem vyhráno!