Alexander McQueen | Kupte Alexander McQueen online na Zalando.cz
Nápověda a kontaktBezplatná doprava a vrácení zbožíVrácení zboží do 30 dnů

Luxusní značka Alexander McQueen vás nadchne svou výjimečností.

Anglický génius byl známý svou teatrálností a dramatickými přehlídkami. Jeho značka vzkvétá dál v rukách kreativní ředitelky Sarah Burton, ta přidala k novým kolekcím i dotek ženskosti.

Nikdy jiný neuměl ve světě módy tak nadchnout kritiky i obdivovatele.

Vizionář Alexander McQueen byl od roku 2004 až do roku 2010 legendárním  návrhářem své vlastní luxusní značky. Celý módní svět aplaudoval způsobu, kterým dokázal prostřednictvím módy přivést k životu své vnitřní představy, pocity a fantazii. Jeho přehlídky vstoupily do módní historie díky svému divadelnímu zpracování. 

Obrovské úspěchy si návrhář zasloužil především za to, že svou tvorbou vždy vyvolal silné dojmy a uměl pokaždé přijít s něčím novým. Od roku 2010 se ujala kreativní stránky Sarah Burton. Ta úspěšně pokračuje v poselství zesnulého návrháře a podařilo se jí povznést luxusní značku do nových výšin. Její ženská estetika dodala doplňkům elegantní šmrnc.

U značky Alexander McQueen objevíte především originalitu. Neobvyklé motivy, ale i klasické módní prvky jsou zpracované tak, že budete žasnout nad luxusním výsledkem! 

U oděvů je základem prvotřídní krejčovská práce. Stejně tak je tomu i u doplňků, kde se myslí stejnou měrou na svéráznost i kvalitu. Ve svém šatníku budete přímo hýčkat jakýkoliv přepychový kousek z dílny této anglické značky.

Obdivuhodné detaily jsou zřejmé i u slunečních brýlí. 

Klasické tvary obrouček jsou ve své podstatě ponechány, ale u podrobného zpracování si všimnete jasné originality či drobných změn. Mnohé typy brýlí jsou unisex. Oblíbený letecký tvar obrouček u Alexandra McQueena disponuje mnoha barevnými možnostmi i zvířecím potiskem. Muži ocení hranaté tvary a ženy si mohou vybrat i z retro tvarů kočičích očí, oválných či kulatých.

UV ochrana je poskytnuta ve všech čočkách s rozdílnou mírou tónování dle kategorií. Každé brýle spolehlivě ochrání vaše oči před prudkým slunečním zářením a ještě vám propůjčí elegantní vzhled. 

Logo značky je přítomno na nožičkách všech brýlí. Ty jsou dle typu brýlí kovové nebo umělohmotné, občas se objeví i nenápadný detail lebky. Lebka byla silnou inspirací i symbolem Alexandera McQueena. Výtvarné pojetí vyniká v osobitých drobnostech.  

Jednoznačnou osobitost brýlí této luxusní anglické značky najdete v rozmanité šířce nosníku, opět v kovu nebo v plastu, v materiálu brýlí či geometrických tvarech obrouček. Právě tyto detaily vám pomohu s výběrem. Můžete si tak stylově doladit svůj oděv nebo si dopřát ojedinělý designový kousek do svého šatníku pro všední i výjimečné příležitosti nezávisle na tom, jestli venku svítí sluníčko.