Oblíbené filtry
366 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Módní značka Anna Field MAMA rozumí potřebám budoucích maminek

Módní značka Anna Field patří do rodiny německých privátních značek, které patří pod Zalando. Její designéři vycházejí z potřeb moderních žen, které milují eleganci, ale hledají kompromis mezi noblesou a ležérním romantickým stylem. Kolekce Anna Field MAMA, jak už její název napovídá, se zaměřuje na nejkrásnější období v životě ženy a je oslavou mateřství. Po kvalitním oblečení a doplňcích Anna Field MAMA tak sahají nejen nastávající maminky, ale i kojící ženy.

Kolekce Anna Field MAMA nabízejí kvalitní materiály a praktické střihy

Základem šatníku každé nastávající maminky jsou trika a šaty s krátkých nebo dlouhým rukávem, které jsou vyrobeny z elastického materiálu a snadno se přizpůsobí rychle se měnícímu tvaru těla. Kolekce Anna Field MAMA vycházejí z toho, že žena je v tomto období citlivější, a proto sází na jemné materiály, které jsou velice příjemné na dotek. Většinu svého oblečení značka vyrábí z ekologických materiálů, které se pěstují bez chemických a syntetických pesticidů a hnojiv, a při jejich výrobě tak dochází k významné úspoře vody.

Praktické a oblíbené jsou také kolekce Anna Field MAMA zahrnující legíny a těhotenské kalhoty. Zejména pro zimní a chladnější období jsou nepostradatelné. Totéž platí o těhotenských mikinách. Při jejich výběru přemýšlejte také o tom, jestli jejich střih počítá s tím, že pravděpodobně budete kojit. To se záhy ukáže jako velice praktické.

Anna Field MAMA ukazuje, jak být v těhotenství za dámu

Jemné vzory, pastelové barvy a střídmost charakterizují mateřské oblečení Anna Field MAMA. Díky tomu si i v těhotenství můžete připadat jako dáma a kamkoli přijdete, bude vám to slušet. Z kolekce vyberete oblečení jak na denní nošení, tak i pro slavnostnější příležitosti, jako je formální schůzka, návštěva divadla nebo rodinná slavnost. Užijte si své mateřství naplno a dopřejte si pohodlí a luxus díky vysoce kvalitnímu oblečení od módní značky Anna Field MAMA.