Oblíbené filtry
  • Pánové
  • Děti
53 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pohodlné boty Apple of Eden zaujmou svým designem

Chcete se obouvat stylově? Pak by vaší pozornosti určitě neměla uniknout značka Apple of Eden, která se zaměřuje na vytváření kolekcí pohodlných a zároveň designově povedených bot. V jednotlivých modelech se přitom prolíná tradiční portugalská řemeslná zručnost s neomylným instinktem pro styly a barvy.

Značka Apple of Eden při výrobě jednotlivých kousků čerpá z bohatých zkušeností v obuvnickém průmyslu. Zásluhou aerodynamického designu tyto boty slibují mimořádné pohodlí při nošení. Boty se vyrábí v obuvnických dílnách v Portugalsku, přičemž v rámci tohoto procesu se používají výhradně vybrané kůže a exkluzivní látky pocházející z Portugalska, Španělska a Itálie. Použitím lokálních materiálů a výroby se tedy tato značka přiklání k udržitelnosti, jelikož má tímto způsobem pod dohledem celý výrobní proces. Kvalitní kůže navíc dosahuje dlouhé životnosti, a vy si nebudete muset kupovat stále nové a nové kousky.

Vyberte si obuv Apple of Eden podle svého gusta

Součástí nabídky je nepřeberné množství kousků, z nichž můžete vybírat. Obuv Apple of Eden proto oceníte v průběhu celého roku. Součástí nabídky jsou například stylové vysoké kozačky, které se budou hodit k vašemu elegantnímu kabátu. Nechybí ale ani jednoduché tenisky, které oceníte třeba v kombinaci s klasickými džíny a oblíbeným svetrem.

Neodmyslitelnou součástí této kategorie jsou dále také stylové sandály, které umožní vašim chodidlům dýchat. Vezměte si je třeba k upnutým šortkám nebo rozevlátým letním šatům. Pořídit si můžete také stylové kotníkové boty se šněrováním nebo bez něj. Možností zkrátka existuje více než dost.

Dáte přednost neutrálním barvám nebo pastelovým odstínům?

V této kategorii na vás čeká množství modelů v různých barevných provedeních. Pořídit si můžete třeba nadčasové kousky v neutrálních barvách, které snadno zkombinujete. Nebo se rozhodněte pro modely ve výrazných či pastelových barvách.

Mnoho kousků přitom používá již zmíněnou kůži, díky které jsou boty příjemné i při dlouhodobém nošení. Zároveň její zásluhou dosahují dlouhé životnosti a vám tedy budou dělat společnost klidně i několik let. Pořídit si ale můžete i obuv pracující se semišem nebo klasickým vzdušným textilem.