Oblíbené filtry
233 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Design ruku vruce sfunkčností stvořil ARKK Copenhagen

Co vznikne, když dáte dohromady dva přátele svášní pro skandinávský design, architekturu a módu? Jedinečné tenisky (a později i oblečení a doplňky) snaprosto unikátním vzhledem a pořádnou dávkou pohodlí. Vítejte ve světě ARKK Copenhagen.

Od počátečního rozhodnutí o založení firmy vroce 2014 kzrození prvního modelu tenisek Raven uplynulo 18 měsíců. Boty se rychle rozprodaly, a od té doby uvedli tvůrci ARKK Copenhagen na scénu spoustu inovativních kolekcí.

Nahlédněte do „výlohy“ na Zalandu a uvidíte, že posedlost designem a komfortem vede kúžasným výsledkům. Nechte se okouzlit minimalistickým vzhledem, překvapivými nápady a pohodlím poskytovaným botami, oblečením a doplňky této dánské značky.

Inovativní skandinávský design ve stylu ARKK Copenhagen

Krok za krokem, sezónu za sezónou vznikají revoluční, a přesto pokaždé jiné, vzhledově i technicky dokonalé tenisky. Inovativní skandinávský design ve stylu ARKK Copenhagen vám nabídne řešení, když hledáte pár bot pro každodenní pohyb po městě, ale také nepromokavé kousky do nepohody.

Stejné nadšení a cit pro detail uplatňují designéři značky při navrhování oblečení a doplňků. Pořiďte si ke svým originálnímteniskám luxusně pohodlnou mikinu skapucí nebo třeba kšiltovku. Vizuální minimalismus se vnich ideálně doplňuje spohodlím a kvalitním zpracováním.

Každý pár bot, tričko, tepláky nebo taška jsou jen dalším krokem do budoucna. Příští kolekce bude ještě o něco lepší. Zakladatelé značky Thomas a Kasper jsou připraveni učit se novým věcem a mají spoustu invence a inspirace.

Snaha o dokonalost a udržitelnost nikdy nekončí

Skandinávci žijí rádi vsouladu spřírodou a myslí i na její ochranu. I proto se pro výrobu produktů ARKK Copenhagen používají stále častěji alternativní materiály a certifikované metody. Vysoký podíl recyklovaných materiálů pomáhá omezovat množství nových přírodních zdrojů, které by se jinak musely použít na výrobu bot. Ekologické materiály pěstované bez umělých pesticidů a hnojiv a za snížené spotřeby vody jsou šetrnější alternativou při navrhování oblečení a doplňků.

Až budete vybírat své tenisky nebo oblečení na Zalandu, zamyslete se nad tím, jak můžete zdánlivou maličkostí přispět kšetrnějšímu životu na naší krásné planetě. Každý krok se počítá.