Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Počet produktů: 300
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Vítejte v duhovém světě módní značky Benetton

Italská firma se už dlouhá desetiletí specializuje na kombinování barev a energie. Jejich oblečení vám prozáří den i noc. Zkuste objevit nečekaná barevná spojení, veselé vzory a pletenou módu.

Oblečení pro celou rodinu je vhodné pro rozmanité příležitosti i praktické nošení

Módní firma vznikla v Itálii v roce 1964. Dnes má globální síť kolem 5000 poboček. Nový koncept a pohled na módu stvořila rodina Benetton s myšlenkou italského stylu, respektu k prostředí a silného sociálního cítění. United Colors of Benetton Group je dnes celosvětově známá výraznými kampaněmi a nápady, kterak spojit všechny společenské skupiny dohromady. 

Ženy si jistě rády vyzkouší pestrobarevné kousky nebo naopak monochromatický oděv z kvalitních materiálů. United Colors of Benetton si zakládá na celkovém stylu a ladění všech částí oděvů v podobných barvách. V kolekci najdete základní prvky do vašeho šatníku i trendové kreace. Zajímavě pojaté jsou často výrazně nápadité úplety a pletená móda.

Italská firma nabízí mnoho módních cest, po kterých se lze vydat. Pro zaryté klasiky je tu spousta odstínů s jednoduchými verzemi jedné barvy ve vysoké kvalitě a prvotřídním zpracování. A pro ty, co rádi experimentují a dávají najevo své vnitřní pocity, je tu široká škála barev.

Výběr z kolekcí je přímo báječný, protože se zde protínají jak klasické oděvy, tak současné trendy i nadčasové modely. Rozsáhlé možnosti barevných odstínů, vzorů a střihů či stylů poskytují jistotu, že oblečení je možné nosit po celý rok. Vybrat si zde totiž může elegantní minimalistka i kreativní bohémka. Na výběr je i řada spodního prádla a dalších módních doplňků.

Italská značka si připravila rozsáhlé možnosti i pro muže

Vhodné kousky do mužského šatníku - jako jsou trička, polo trička, svetry, košile a mikiny - jsou neocenitelnými pomocníky pro denní nošení. Pro dobrodružnější povahy jsou tu opět hravé vzory a potisky. Geometrické propojení barev například na bundách, svetrech nebo mikinách bude skvělým oživením garderoby. I muži se mohou díky barvám a vzorům stylově projevit. 

Dětský svět je sám o sobě plný duhových barev a jinak tomu není ani u značky Benetton. Ta přichází s celou řadou vzorovaných modelů pro nejmenší členy rodiny. Nechybí rozpustilé motivy nebo jednobarevné modely.

Prostřednictvím italské módy se s lehkostí dokresluje individuální dětský charakter. Proslulé jsou i dětské mikiny nebo trička s logem značky. Je zábavné je kombinovat s výraznějšími modely.  Děti přirozeně tíhnou k veselým odstínům barev, je to pro ně projev vlastního veselého já. Při častém praní oceníte i kvalitu materiálů.