Katalog

Oblíbené filtry
11 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Americká značka Boyish přichází s udržitelnými denimovými kolekcemi

Každý kus oblečení z kolekce kalifornské značky Boyish je inspirován stylovými ženami, které svůj styl oblečení popisují jako chlapecký. Proto značka při tvorbě svých kolekcí vychází z potřeb žen a anatomického tvaru jejich těla, ale zároveň pro ně šije oblečení z hrubších, tedy pánských materiálů. Při výrobním procesu dává na první místo udržitelnost, a proto si značku Boyish vybírají především ty ženy, kterým není lhostejná budoucnost naší planety.

Oblečení Boyish si volí ženy s vytříbeným stylem

Kvalitní materiál, přesné střihy a dokonalé provedení stojí za úspěchem americké značky Boyish, která jej staví především na udržitelném přístupu ke všem svým aktivitám. Při vývoji a výrobě svých produktů oblečení Boyish vždy využívá etické a udržitelné postupy, aby byl jejich dopad na životní prostředí co možná nejmenší, například využívá barviva výhradně na rostlinné bázi, recykluje vodu a používá certifikovanou biobavlnu.

Za značkou se vedle denimové módy, kam patří jak džíny všech střihů a délek, tak kraťasy, sukně nebo denimové šaty, ukrývají ještě další druhy oblečení. Za pozornost stojí stylové bavlněné mikiny z teplákoviny, které skvěle ladí právě k džínům. U denimového oblečení si všimněte různých odstínů modré barvy a skutečnosti, že odbarvování probíhá také šetrným způsobem ve vztahu k životnímu prostředí.

Streetová a volnočasová móda pro každý den

Oblečení Boyish se vyznačuje maximálním pohodlím, které svým majitelkách poskytuje. I proto se stalo oblíbenou součástí streetové módy a v kombinaci s teniskami nebo sandály tvoří kompaktní celek pro mnoho příležitostí. Dámy zaměřené více na eleganci si k džínům Boyish samozřejmě mohou obou i otevřené sandály na podpatku, pantofle nebo baleríny a vykouzlí tak pracovní outfit do kanceláře. Vyberte si oblečení Boyish na Zalandu z pohodlí svého domova i vy a dopřejte si kvalitu s americkou DNA. Tuto originální denimovou módu koupíte s vědomím, že děláte dobrý skutek vůči své planetě a ještě si pořizujete moderní a nadčasové oblečení do svého šatníku.