Oblíbené filtry
731 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Luxusní designová obuv Buffalo 

Dokázali byste si tipnout, která obuv vévodila žebříčku popularity mezi mladými lidmi okolo roku 1979? Tušíte? Nebudeme vás zbytečně napínat. Byly to kovbojské boty. A právě s nimi se snažila společnost Buffalo Boots prorazit. Přesně toho roku totiž v Německu vznikla. Měla za to, že dokáže dospívajícím přinést takové kousky, které budou upřednostňovat před všemi ostatními módními značkami. A tak se také stalo.

Začalo to kovbojskými botami

Specializace výhradně na kovbojské boty ale této firmě příliš dlouho nevydržela. Už o několik málo let později zkusila uvést na trh své první tenisky. K jejich milému překvapení se dočkaly ještě nadšenějšího přijetí než obuv na kovbojský způsob. Jejich úspěch byl fenomenální, prodávaly se ve více než 20 barevných kombinacích a začínaly postupně prorážet i za hranice. Ale ani u sportovních tenisek nezůstalo a Buffalo nadále experimentovalo s dalšími typy a druhy obuvi. Přineslo to ovoce v podobě exponenciálně rostoucí slávy a oblíbenosti nejen v Německu.

Už po několik desítek let své existence Buffalo představuje nové kolekce dvakrát ročně – a snad i díky tomu se řadí mezi nejznámější evropské výrobce obuvi. Kdo by dokázal zapomenout na značku, která se dvakrát za rok velmi důrazně připomene? Každá z kolekcí je unikátní, inspirovaná nejnovějšími trendy, popřípadě se snaží ony trendy nastavit. V sortimentu najdete cool boty pro mladé, elegantní lodičky, jednoduché balerínky, famózní kotníkové boty na večírek anebo pohodlné zateplené kozačky na zimu. 

Buffalo se nechává slyšet, že vývojem svých produktů sleduje jediný cíl: dosáhnout symbiózy nejvyšší kvality s trendy designem. A podle našeho názoru se jim to daří! 

Značka nabízí jedinečnou designovou obuv. Konkurence si zkrátka na takto výstřední boty netroufne ani pomyslet, natož je zařadit do své nabídky. A právě to bude pravděpodobně klíčem k úspěchu této firmy. Nebojí se, že by něco mohlo být propadákem. Pokud se chce do něčeho pustit a teoreticky by to mohlo mít i úspěch, udělá to. Zároveň si ale vždy dává pozor na kvalitu provedení. Nikdo přeci nechce nosit boty, které jsou sice hezké, ale tlačí anebo se po dvou měsících rozpadnou. Pokud jste introvertní typ a neradi na sebe strháváte pozornost, Buffalo boty pro vás asi nebudou tou nejideálnější volbou. Anebo možná právě proto budou – prolomí ledy, když vy se na to zrovna necítíte. Extra vysoká platforma, lesklý materiál nebo výrazné tkaničky... I takové detaily jsou charakteristickými znaky této značky. Troufnete si?

Náš tip: Máte doma puberťačku? Zkuste ji při nějaké příležitosti překvapit dárkem v podobě těchto bot. Zajisté v jejích očích stoupnete.

Obuv Buffalo často uvidíme i na nohách mnohých slavných osobností. Právě u nich se lze inspirovat nejlépe. Pokud byste chtěli provést něco se svým šatníkem, avšak moc nevíte, jak na to, stačí se probrouzdat sociálními sítěmi a profily modelek či hereček. Zajisté narazíte na přehršel příspěvků, v nichž umně kombinují výstřední boty s džínami, šaty i sukněmi. A to ještě navíc neskutečně přirozeným způsobem. 

Nejen botami je Buffalo živo

Od bot se tato značka postupem času začala přesouvat i k tvorbě plavek. Jádrem však vždy zůstane extravagantní obuv pro každou příležitost – ano, třeba i na pláž či na koupaliště – nyní k ní však rovnou můžete přikoupit i plavky. Ty jsou nicméně, na rozdíl od obuvi, spíše jednoduché. Jednobarevné, střízlivé kousky, případně doplněné o jemný proužek či drobný vzor. Nic víc. 

Možná nebude trvat příliš dlouho a Buffalo přijde i s dalším oblečením, s nímž by pak doladění outfitu k botám bylo jednoduché jako facka.