Oblíbené filtry
2 616 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Stylové oblečení Calvin Klein Jeans

Synonymem pro značku Calvin Klein Jeans je dynamika, velkorysost a neformálnost. Ve svém portfoliu zahrnuje nejen jeansy, ale i jiné typy stylového oblečení a doplňků. Vtéto značce se promítá avantgardní přístup kdesignu i kužití nejnovějších výrobních technologií. Vyniká jednoduchými liniemi triček, mikin i kalhot, které se hodí na každý typ postavy. Pečlivě hlídá mistrovské zpracování doplňků, mezi kterými najdeme batohy, kabelky i pásky. Toto oblečení se vymyká moderním představám o vývoji trendů a můžete si být jistí jeho nadčasovostí. Jednoznačně reprezentuje originalitu, ale zároveň nechává prostor pro zkoumání vlastní identity. Jakkoliv se toto oblečení tváří neutrálně, určitě vzbuzuje emoce a jeho nositel vyjadřuje určitý názor. Sluší jak sportovnímu stylu, tak extravagantnímu. Dotvořit ale můžeme i romantický, country i jiný styl. Dominuje variabilnost použití a to dělá ztohoto oblečení univerzální oděv pro každou příležitost.

Oblečení i doplňky Calvin Klein Jeans

Kolekci Calvin Klein Jeans můžeme rozdělit na oblečení a doplňky. Vobou kategoriích nalezneme nespočet jedinečných a zajímavých kousků i celých kolekcí. Sáhnout můžete po dokonale ušitém minimalistickém triku i po sofistikované mikině skapucí. Dojem zanecháte vrafinovaných jeansech různých délek i tvarů nebo teplákovými kalhotami. A ty šaty, do společnosti i třeba jen kvodě. Oblečení doladíme i vhodnými doplňky ve formě pásku i peněženky. Zvláštní důraz věnuje tato značka kabelkám a batohům, které dokreslí celkový vzhled. Calvin Klein obléká ženy i muže a vybere si naprosto každý sohledem na typ postavy, velikost a preferovaný styl. Outfit sladíme spohodlnými botami zaručujícími komfort na vysoké úrovni.

Výběr materiálů a udržitelnost

Módní nadšenci ocení nejen jasný styl značky Calvin Klein Jeasn, ale i výběr materiálů, zpracování a udržitelnost. Mnoho zjejich výrobků se pyšní ekologickými certifikáty. Takové oblečení a doplňky jsou vyrobeny zpřírodních surovin, které byly vypěstovány bez použití syntetických pesticidů, další byly již recyklovány, což je ověřováno třetí stranou. Naleznete tu hodně produktů ze 100% bavlny recyklované vlastním programem značky. Vtomto případě se jedná hlavně o oblíbené jeansy a o teplákovinu.

Výběrem takových výrobků podpoříte ochranu životního prostředí a dáte šanci na další životní cyklus vybraného oblečení.