Oblíbené filtry
465 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Užijte si chvíle u vody s Calvin Klein Swimwear

Není důležité, jestli se chystáte na dovolenou u moře, nebo se na chvilku běžíte vykoupat na koupaliště. Sáhnete-li po atraktivním kousku zkolekce Calvin Klein Swimwear, svoje chvíle u vody si opravdu užijete.

Globální značka Calvin Klein slaví úspěch už od 60. let minulého století, kdy poprvé rozčeřila vlny módního trhu svými minimalistickými, někdy i provokativními modely. Proklikejte se kolekcí plavek a plaveckých doplňků Calvin Klein na Zalandu a objednejte si model, který vám bude bezvadně sedět a budete se vněm cítit prostě skvěle.

V jednoduchosti je krása. To vědí i milióny vyznavačů této značky po celém světě. Plážovou módu, která se vyznačuje právě jednoduchými, ale nikdy nudnými střihy a designy, si prostě zamilujete.

Minimalistická plážová módy Calvin Klein se nikdy neokouká

I na pláži nebo u bazénu chceme být „dobře oblečeni“ a cítit se dobře. Kdykoli si oblečete plavky nebo plážové doplňky od Calvin Klein Swimwear, můžete se spolehnout, že vám přinesou perfektní vzhled i komfort. Ačkoli vypadají minimalisticky, jsou promyšlené a propracované, aby vám zaručily špičkovou funkčnost i pohodlí.

Každý znás nosí rád něco jiného, a proto jekolekce plážové módy Calvin Klein tak pestrá. Dámy ocení různé varianty jednodílných plavek i horních i spodních dílů bikin. Vširoké nabídce určitě najdete své vysněné plavky. A když je doplníte třeba rozevlátými plážovými šaty nebo univerzálním pareo šátkem, budete za hvězdu.

Variabilitu střihů a funkcí přináší i pánské modely. Vsekci pro muže můžete vybírat zklasických plavek šortkového typu různých barev a délek, ale na své si přijdou i ti, kteří hledají plavky – slipy nebo naprosto originální jednodílné modely. Svoje plavky si tu mohou samozřejmě vybrat i děti.

Módní i ohleduplné kživotnímu prostředí

Designéři ikonických značek mají cit pro styl a pyšní se svými profesionální dovednostmi, ale záleží jim také na životním prostředí. Proto při práci dávají přednost ekologickým materiálům. Patří sem například recyklované textilie a plasty, které nahrazují nové zdroje, které by jinak byly potřebné pro šití plážové módy.

Ve všech výrobních fázích dbá Calvin Klein na efektivní spotřebu energií a využívání alternativních zdrojů. Neustálé inovace a výzkum umožňují značce přibližovat se krok za krokem svým environmentálním cílům.

Díky Calvin Klein Swimwear nemusíte tedy dělat kompromis mezi stylem, funkčností a ekologičností plážové módy. A to je moc dobrá zpráva pro vás i pro naši přírodu.