Oblíbené filtry
34 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Prémiové bundy Canadian Classics

Značka Canadian Classics se specializuje na prémiové bundy a kabáty. Vyznačuje se nejen vysokou kvalitou zpracování aprecizností šití, ale také vytříbenými použitými materiály. Není zde daná jednoznačnost stylu, neboť se jedná spíše o jejich mix. Inspirací byly historické části oděvů, které nyní nesou prvky současné módy a osobitého vkusu.

Odvážně tvarované modely jsou prodchnuty novým pohledem na současnou módu, který nechává prostor pro individualitu a sebevyjádření. Jakkoliv determinovaný bude oděv, který nosíte pod svrchním oblečením, právě bunda či kabát vás zabalí do hřejivého nadýchaného tepla. U vybraných materiálů si můžete všimnout metalického lesklého nebo duhového efektu.

Důraz na udržitelnost bund a kabátů Canadian Classics

Značka Canadian Classics je hodně zaměřená na udržitelnost svých bund a kabátů a pečlivě vybírá látky, které použije. Vyrábí například ztkaniny z recyklovaných PET lahví, takže třeba bunda se po svém vyřazení a skončení svého životního cyklu rozloží do 5 let. Vjiných modelech se objevuje umělá kožešina spolu spolyesterem, čímž se nejen přispívá kochraně životního prostředí, ale zároveň je materiál velmi lehký a tedy pohodlný na nošení. Svými vlastnostmi se výborně hodí kvýrobě kabátů a bund, protože dokonale drží chlad vně těla a zajišťuje prvotřídní izolaci. Značka nikdy neslevuje ze svých nároků na kvalitu a stále více se snaží zmírňovat dopad na životní prostředí používáním materiálů zenergeticky úsporných procesů a zanechávat tak menší uhlíkovou stopu.

Dokonalé řešení svrchního oblečení

Důraz na detail je pravým a dokonalým řešením svrchního oblečení značky Canadian Classics. Záměrně lehké materiály zjednodušují a zpříjemňují nošeních teplých zimních svršků, ale to není jediné. Zamezení úniku tepla zaručuje dvojitý zip spřidanými patentkami, šňůra na stažení vpase nebo integrovaná kožešinová kapuce. Dokonce i u jednodušších modelů naleznete dvojí zapínání, kapsy anebo skvělý estetický prvek jakým je barevně odlišná podšívka. Oblečení je dokonale odolné nepřízni počasí jakými jsou mráz nebo poryvy silného větru.