Oblíbené filtry
882 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Nekonečné možnosti s oblečením a doplňky Carhartt WIP

Americká značka oblečení Carhartt vznikla v roce 1889 jako rodinný podnik v michiganském Dearbornu. O 100 let později svou kolekci odolného a kvalitního oblečení upravila a s inovativním designem okouzlila první evropské zákazníky. Carhartt WIP se vyznačuje originálním stylem zaměřeným na širokou škálu potřeb zákazníků a vysokou kvalitou materiálů. V oblečení od značky Carhartt najdete pohodlné džíny, kalhoty, trička s potiskem, mikiny a bundy nebo lehké sportovní i pohodlné elegantní šaty.

Co si u Carhartt WIP zamilujete

Značka vyrábí džíny více než století, takže nabídka džínsových oděvů Carhartt již po léta odráží přesně to, co její zákazníci oceňují. Rovné, volné i úzké střihy, s vysokým pasem nebo bokovky, kalhoty s laclem krátké nebo tříčtvteční. Nabídka kalhot je nekonečná a zahrnuje vše, co současná móda uznává. Vyberte si tmavé džíny nebo barevné varianty pro svěžejší look, mládí v duši nejlépe vyjádříte odvážným zevnějškem. Chystáte-li se ven, ať už za sportem či odpočinkem, zvolte třeba pohodlné teplákové kalhoty ideální na outdoorové aktivity. Teplá parka nebo péřová prošívaná bunda vás spolehlivě ochrání před chladným a nepříznivým počasím. Slušivé a elegantní tričko s potiskem doplníte parádními kraťasy nebo výraznými kalhotami s vysoce funčními vlastnostmi. Zkrátka, kromě bot a spodního prádla tady najdete téměř vše, včetně celé řady pěkných doplňků, jako jsou sportovní či cestovní tašky, batohy, ledvinky, pásky, čepice nebo rukavice. Ať je léto nebo zima, Carhartt se o vás umí postarat.

Najděte si svůj styl, výběr je nekonečný

Máte rádi provokativní vzhled a éra grunge je i po letech vaše srdcová záležitost? Nebo se raději oddáváte všem krásám života, včetně toho duchovního, a hýřivé barvy a vzory jsou vám prostředkem pro vyjádření vašeho živoního stylu? Značka Carhartt vám nabízí nebřeberné množství stylů a typů ležérní streetové módy, která v sobě nese mnoho etnických, kulturních a estetických vlivů z celého světa. Zabrouzdejte nabídkou pánských, dámských i dětských modelů Carhartt v online butiku Zalando a vyberte si to nejlepší pro sebe a své blízké.