Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Počet produktů: 84
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pánové, pozor! Je tady Celio – nová hvězda vaší skříně 

Celio – značka s hvězdou v logu doprovází stále náročnější muže a pomáhá jim najít si své místo ve světě pánské módy. Společnost se specializuje na sportovní, ležérní i elegantní oblečení. Zaměřuje se nejen na kvalitu, ale také na různé styly.

Proč a co mohou ženy jen tiše závidět? 

Značka byla založena v roce 1985 a je lídrem francouzského pánského oděvního trhu. Zavádí inovativní řešení, poráží konkurenci a zároveň si zakládá na navrhování kolekcí, které odpovídají vkusu a očekávání mužů z různých zemí. 

V DNA značky je otevřenost vůči světu. Důraz je kladen na barvu, střih a příležitostnou eleganci. Čím tedy značka vyniká? Obleky mají svěží střihy, zajímavé materiály a pečlivé zpracování – snoubí se v ní tradice a moderna. Na bundách se objevují ozdobné kapsy, často harmonicky sladěné s podšívkou. 

Francouzská značka Celio nabízí vše, co by nemělo ve vašem šatníku chybět. Od triček, džínů až po obleky a doplňky. Aby společnost oslovila co největší okruh potenciálních nositelů, vytvořila tři různé koncepce. Každá se něčím odlišuje a cílí na jiný typ mužů.

Svět značky Celio je výhradně mužským světem. Kdo tvrdí, že muži neradi nakupují, je na omylu. Důkazem jsou pánské kolekce této značky, v nichž naleznete moře možností hravé povahy a které jistě osloví každého. Ženy mohou jen tiše závidět.

Oblečení jako druhá kůže

První kolekce se nese ve znamení elegance, velkou roli hrají drobné detaily. V rámci této řady najdete širokou škálu materiálů jako je vlna či velur v teplých barvách: vínová, khaki, kaštanová či velbloudí béžová. Zvláštní pozornost byla věnována střihům, které jsou dovedeny k dokonalosti a mají pečlivě zvolené povrchové úpravy (detaily na vnitřní straně límců a manžet).

Kombinace různých tkanin jako je flanel a tvíd vytváří elegantní a hřejivý efekt. Nabídka zahrnuje také zajímavé sportovní oblečení, motýlky se zajímavou texturou, tašky, batohy i obuv. Můžete tak vyzkoušet velmi zajímavé kreace.

Druhá kolekce je plná kousků ležérnějšího městského stylu ovlivněného army stylem. Oblečení se zbarvilo do různých odstínů hnědé, šedé a khaki, někdy zvýrazněné zelenou nebo intenzivně modrou barvou. Odkazuje na to, že v módě je důležitá zábava. Vždyť třeba tenisky můžete nosit i k obleku!

Třetí a nejformálnější je kolekce, která vdechla oblekům nádech čerstvosti a přináší nové modely – kombinuje preciznost s kvalitou. Košile Celio jsou potvrzením návratu k eleganci s velkým E. Modely z bavlněného saténu zvýrazněné kontrastním límcem nebo živůtkem velice lichotí mužské postavě. Materiál je neuvěřitelně příjemný, pro nás to byla láska na první dotek.