Oblíbené filtry
46 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Dívčí oblečení Chi Chi Girls

Pro naše děti jsme schopni udělat velké věci. Zalando pro ně nabízí spoustu báječných věcí. Slušet jim budou letní šaty ve volném stylu sromantickými vzory. Ale nejen ty – vybrat se dá i zmnoha vkusných koktejlek. Vždyť dnes se i děti účastní narozeninových oslav, svateb a chodí do divadel. Tam všude užijí společenské šaty, které se dají přizpůsobit každé akci. Vsekci Chi Chi Girls najdete oblečení na párty i do parku a dívkám tyto šaty zajistí svobodu pohybu i dostatek elegance. A po skvělém zážitku mohou děti hopsnout do jemného pyžámka či noční košilky a budou se cítit jako vbavlnce.

A to je další benefit tohoto oblečení. Všechny materiály jsou jemné, příjemné a respektují citlivou dětskou pokožku. Praktická je kombinace selestanem, kterým je zajištěn komfort při nošení.

Šaty Chi Chi Girls pro každou příležitost

Každé dítě je obdařeno jinou dávkou energie, ale všechny se chtějí cítit bezpečně a pohodlně vkaždém oblečení. Ať už vyráží za dobrodružstvím nebo jdou třeba na svou narozeninovou oslavu. A hlavně dívky se chtějí pochlubit rozmanitými šaty, ve kterých vypadají vznešeně jako princezny. Takové šaty mohou být plné volánků anebo třpytících se flitrů. Vnabíraných šatech bude děvčátko roztomilé a přesto sdostatkem pohodlí pro své rošťárny. Kšatům je také potřeba vybrat i vhodné doplňky a doladit vybraný styl. Kombinovat tak můžeme vysoké boty svelkou podešví srozevlátými letními šatičkami anebo balerínky skrajkami. A proč si nevzít tenisky kplisované sukni? Celkový dojem umocníme správným výběrem barev od plných a sytých po jemné pastelové. Takové šaty mohou vzít dívky kdykoliv během dne a to i do školy nebo na vycházku. Šaty Chi Chi Girls budou zkrátka oblíbeným kouskem v šatníku.

Pyžama a noční košile Chi Chi Girls

Pyžámka i noční košile jsou velmi nápadité. Děti si mohou vybrat jednobarevné i spotisky. Oblíbené jsou se zvířátky, se kterými si děti před spaním povídají. Pyžamo se tak stává nočním důvěrníkem a děvčata se svěřují se svými zážitky zkaždého dne. Noční košile jsou vyráběny i zchladivých materiálů, které přinesou úlevu během horkých letních nocí. Pyžama mohou být ve verzi skrátkým i sdlouhým rukávem, dle výběru. Mysleme na to, že našim holčičkám se bude dobře spát jen vkrásném pyžamu, proto Zalando nabízí spoustu rozmanitých variací, střihů a vzorů.