Katalog

Oblíbené filtry
742 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Se značkou Columbia v suchu a teple 

Máte rádi outdoorové sporty a extrémní podmínky? Nebo byste je chtěli vyzkoušet, jenže nevíte, kde a jak začít? Pak je správný čas objevit kvality americké značky, která proslula jako výrobce outdoorového oblečení a obuvi špičkové jakosti. Udrží vás i v těch nejextrémnějších podmínkách v suchu od hlavy až k patě. 

Déšť, mráz ani vítr vás nezastaví

Společnost byla založena již v roce 1938, a je tedy na trhu již více než 80 let. A co značku kromě dlouhé tradice vystihuje nejlépe? Zkušenosti, špičková kvalita, široká nabídka a unikátní technologie. To zkombinujte s neutuchajícím úsilím zlepšovat funkčnost, kvalitu a inovovat výrobky – a vyjde vám DNA značky Columbia.

Majestátní vrcholky hor, lákavé mořské vlny, hluboké zelené lesy, obtížné trasy, panenská příroda a především nezapomenutelná dobrodružství – to je kouzlo outdooru! Sporty tohoto druhu poskytují zcela jedinečné zážitky.

Jsou však zároveň velmi náročné, což musí mít každý dobrodruh na paměti. I proto je pro outdoorové sporty nesmírně důležitá volba vybavení. Základní podmínkou je, aby vás nezpomalovalo ani jakkoliv neomezovalo v pohybu. Musí na ně být absolutní spolehnutí. Nikdo nechce promoknout, mít spáleniny od slunce, kůži vysušenou větrem nebo snad riskovat zranění nebo puchýře z nevhodných a nepohodlných bot. Americká značka Columbia při dobrodružství v obtížném terénu nezklame.

Desítky let zkušeností značku zaměřenou za outdoor přivedly k vytvoření oděvů, které obstojí i v těch nejextrémnějších podmínkách v každém ročním období. Specializované membrány, moderní prodyšné nepromokavé textilie, technologie omezující počet švů – to vše činí oblečení Columbia nenahraditelným za všech podmínek. Chrání před chladem, poskytuje pohodlí v horkých dnech, neprosákne a díky perfektnímu střihu na tělo je neskutečně pohodlné.

Buďte připraveni na dobrodružství

Společnost nezapomíná ani na design. Máte rádi černou, nebo naopak chcete být vidět? Vybere si opravdu každý. Návrháři dobře vědí, co dělají – koneckonců jsou sami nadšenci do outdoorových sportů. Široká nabídka zahrnuje oblečení, obuv a doplňky přizpůsobené různým potřebám fyzicky aktivních lidí: robustní bundy, teplé mikiny, ultraprodyšné topy, kraťasy či pevné boty pro horské stezky. Baseballové čepice a batohy, které pojmou vybavení i na vícedenní výlet, jsou stylovým doplňkem.

Už nemusíte na nápady přátel říkat ne. Se značkou Columbia vás žádné venkovní podmínky ani nepřízeň počasí omezovat nebudou. Pokud se tedy zaměřujete na opravdu intenzivní cestování, lyžování nebo jízdu na kole, horolezectví, plachtění či snad rybaření, je pro vás toto oblečení jako stvořené. Jste připraveni na nová dobrodružství?