Katalog

Oblíbené filtry
1 002 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Slušivé bavlněné oblečení Cotton On

Oblečení Cotton On je, jak název napovídá, vyráběno do velké míry zbavlny. Cílem značky jeposkytnout všem dokonale padnoucí a pohodlné oblečení, ve kterém se budou cítit božsky.

Materiálem většiny oděvů je kvalitní bavlna. Ta má mnoho skvělých vlastností a hodí se na různé typy oděvu. Na trika stejně dobře jako na kraťasy a kalhoty.

Vybrat si můžete například pohodlné rifle zkombinace bavlny a elastického textilu, díky čemuž se vašemu tělu skvěle přizpůsobí. Dosáhnete tak jak dokonalého pohodlí, tak skvělého vzhledu. Rifle pak stačí doplnit o hezkou barevnou halenku či triko, obout knim pohodlné boty, zvolit vhodnou tašku, a můžete vyrazit.

Oblečení Cotton On pro všechny, kdomají rádi pohodlí

Oblečení Cotton On se vám bude hodit, ať už se chystáte vyrazit do školy, na hřiště nebo na párty. Vyberte si kousky, které vám skvěle zapadnou do šatníku a budou se hodit kvašemu stylu. Snadno pak různé kusy zkombinujete a vytvoříte originální outfity, ve kterých vám to bude božsky slušet.

V nabídce najdete samozřejmě různé velikosti, střihy, barvy i vzory. Je jen na vás, jestli chcete zvolit něco tlumenějšího, nebo naopak křiklavějšího.

Doplňte si šatník o jednoduché haleny a trika Cotton On. Jsou velmi univerzální. Nebo zvolte zajímavé a originální topy, kterými na první pohled zaujmete.

Cotton On pro planetu

Cotton On je australská značka, které záleží na životním prostředí. Dodržuje vlastní Ethical Sourcing Program, snaží se tak o dodržování principů udržitelnosti.

Značka Cotton On také brání práva pracovníků. Záleží jí na tom, aby kpráci nebyly zneužívány děti a aby práce byla férová a nikdy nucená.

Dodavatele si značka vybírá tak, aby dodržovali hodnoty, které jsou pro ni důležité, a zároveň jí na nich záleží a naslouchá i jejich názorům. Pravidelně probíhají kontroly a pomáhá jim vnaplňování oboustranně výhodné spolupráce.