Kotníková obuv

Oblíbené filtry
4 437 produktů

Kotníková obuv dá punc vašemu stylu

Kotníková obuv se udržuje na prvních příčkách oblíbenosti napříč trendům a sezónám. Je to jeden ze základních nadčasových módních prvků s nekonečnými stylingovými možnostmi. Budete potřebovat minimálně jeden pár kotníkové obuvi, aby jste rozzářily váš šatník a kotník. V naší kolekci kotníkové obuvi máme to nejlepší z letošní úrody.

Elegantní kotníkové boty typu stilleto se zúženou špičkou, nadčasové chelsea shoes, zateplené tenisky či tak zvané koně. Kotníková obuv může být na platformě, na úzkém podpatku, s kulatou či se špičatou špičkou. Materiály se také liší, je tu samoozřejmě kůže, syntetika, koženka či textil.

50 odstínů kotníkových bot

Existuje opravdu velké množství kotníkových bot, ale jak se v tom zorientovat? Jeden skvělý způsob jak si správně vybrat je zúžit výběr kotníkových bot na ty, které jsou nejblíže vašim potřebám a osobnímu vkusu.

Můžete zaktualizovat vaše oblíbené letní maxi šaty tím, že je nakombinujete s kotníkovými boty na platformě a blejzrem pro případné večerní ochlazení. Jiný, klasický způsob jak nosit kotníkové boty, je k širokým, zkráceným džínám. Doporučujeme boty, které sahají vysoko nad kotníky pro perfektní celistvý dojem.

Skvěle také vypadají k výrazným legínám a punčoškám s potiskem a miniskukní. Drsňácky vypadající kotníkové boty s přeskou dělají divy v kontrastním spojení s formálními nařasenými šaty, kterým velice sluší a dodávají jim casual rozměr. Nadruhou stranu i ten nejvíc neformální, casual look pozvednete o level výš v kombinaci s kotníkovou obuví. Například tepláková souprava vypadá velmi šik spolu s vyššími kotníkovými botami. Na jaře a na podzim vypadá kotkníková obuv epicky také k oblekům ať už zvolíte štíhlý podpatek a nebo elegantní klínek. Jaro a podzim rovná se období punčocháčů a školáckých sukní a šatů a tento look můžete schválně rozbít robustně vypadajícími kotníkovými botami.

Radost z kombinování

Kotníková obuv to prostě s vašim šatníkem umí, protože je skvělým doplňkem, který utváří celek a zaleží jen na vaši hravosti a náladě.

Nezapomeňme také, že kotníková obuv má navíc praktické výhody, zahřeje lépe než polobotky, chrání vaše chodidla, není v ní ani příliš horko jako v kozačkách a rozhodně se nemusíte obávat, že ji po jedné sezóně vyřadíte.