Katalog

Oblíbené filtry
1 453 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Co je Desigual?

Barvy. Život. Originalita. Žádná nuda. Žít naplno. Vychutnat si každý doušek. Nebýt ničím svázaný. Bořit konvence. Prostě naprostá volnost a svoboda! To je příchuť značky Desigual. 

Trocha historie

Není se čemu divit, protože tuto firmu založil v roce 1984 Thomas Meyer na Ibize, ostrově, který je známý pro nekonečné párty a oslavy. Originalitu má značka i v názvu – Desigual ve španělštině znamená „nestejný“, což odkazuje k asymetričnosti vzorů a střihů. Také by se to dalo přeložit jako „tomu se nikdo jiný nevyrovná“. Značka jednoduše ví, že je každý člověk naprosto jedinečný a na světě neexistují dva stejní lidé. 

V roce 2011 proběhla ve Španělsku a Portugalsku kampaň Desigual: „Přijď svlečený a odejdi oblečený“. Dokud totiž nenajdete to, co vám perfektně sedí a co dokonale vystihuje vaši osobnost, jako byste ani oblečení nebyli. Jenom zakrýváte to, co je dle vás třeba zakrýt, a chráníte své tělo proti chladu, ale vaše oblečení nevyjadřuje, kým jste skutečně. A přitom je každý z nás originál a chce to ukázat i volbou oblečení. A právě od toho tu Desigual a jejich tým designérů je!

Kolekce pro ženy

Jde o to, oslavit ženskou krásu a jedinečnost. Každá žena si v srdci nese oheň – vášeň pro něco, co je jí blízké. Ať je to její rodina, práce, koníček, sport nebo cokoli jiného. Je to něco, co miluje, čemu věnuje svůj čas a spoustu myšlenek, o čem v noci sní, co jí rve srdce, když se jí v té oblasti nedaří, a co jí dává sílu jít dál. Tato kolekce nabízí jedinečnou možnost v sobě tuto vášeň pojmenovat a vyjádřit navenek tím, co máte na sobě. Můžete to pak světu ukázat při výjimečných příležitostech i v každodenních situacích. 

Vyrážíte večer do města? Sáhněte po extravagantně barevné košili a džínách nebo po šatech, které hýří vzory a barvami. Určitě vás pak nikdo nepřehlédne. Chcete si pořídit něco originálního do práce, ale nechcete přitahovat příliš mnoho pozornosti, aby na vás upřel zrak každý, kdo vstoupí na pracoviště? Mohla by posloužit skvěle vypracovaná kabelka nebo peněženka. Jednoduché šaty nebo kostýmek lze také krásně dotvořit jedinečnou šálou nebo zajímavým páskem. 

Ani sychravé počasí neznamená, že je konec barvám a radosti. Naopak podzim barvami překypuje a zima zase volá po tom, abychom je do přírody vnesli my. Co se třeba potěšit rozverně barevnou nebo zajímavě střiženou bundou či kabátem? Praktické a originální je také skvěle rozevláté pončo nebo pláštěnka. Vytváří dojem uvolněnosti, tepla a měkkosti.

Pro ležérnější vzhled, třeba na víkendy, se hodí mikina nebo kardigan. Představte si, jak se v něm choulíte u krbu před televizí nebo se svou oblíbenou knížkou a skleničkou vína. K dokonalosti to dovedou džíny Desigual, které vynikají jedinečností zpracování a neotřelými detaily. 

Něco pro děti a muže

Dětská kolekce Desigual jako by kopírovala divoké dětské obrázky. Vzpomínáte si ještě na to, jaké to bylo svobodně se vyjadřovat, než vás svět dospělých hezky zaškatulkoval a postavil do latě? Tato kolekce posiluje fantazii a umožní klukům i holkám vyjádřit se i oblečením. Děvčata mohou vybírat z áčkových sukní a šatů různých střihů a délek. Nezáživný den osvěží i barevné legíny či zajímavé džíny s aplikacemi. Kluci i holky určitě ocení trička a svetry s vtipnými obrázky a zdobením a mikiny s kapucí i bez ní. Na ně pak rozverné bundy a vše doplnit zajímavým batohem... Každý si u nás najde to své.

Nezapomínáme ani na muže, jejichž kolekci stále rozšiřujeme. Pokud tedy toužíte být naplno sami sebou, odvažte se a vyberte si od Desigual kousek, který vaši jedinečnost podpoří a vykřičí do celého světa.