Katalog

Oblíbené filtry
706 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

S DKNY budete vhodně oblečeni, ať už se chystáte kamkoli

DKNY, to je stylová značka. Budete vní elegantní, a přitom jaksi nenuceně. Oblečení DKNY je dostupné a přitom stylové – není nad čím váhat.

U DKNY najdete vše možné – od casual džínů až po vysoce elegantní večerní róbu. Chcete-li být nenápadně elegantní, volte právě oblečení této značky. Chystáte se na večírek, formální událost sdaným dress code? Zkuste si vybrat znabídky DKNY. Věříme, že vás nezklame.

Najdete tu modely jednoduché, i zdobené flitry či například krajkou. Není tu ale pouze oblečení na formální společenské události. Bez problému tu najdete i oděvy vhodné do práce. Co třeba takovou modrou košili a kalhoty se zvýšeným pasem? Pohodlné, jednoduché. Elegantní.

Oblečení značky DKNY na různé příležitosti

Najdete tu jednoduché elegantní halenky i áčkové sukně, které můžete hezky zkombinovat a vytvořit příjemný jednoduchý outfit, perfektní na jaro, léto i podzim. Pokud je vám chladno, přidejte teplé punčochy a kozačky, a jste připravena.

Značka DKNY kromě oblečení nabízí i trendy doplňky. Například dámské kabelky, které se vám budou dokonale hodit koutfitu a skvěle jej tak doplní. Zároveň se vám do ní vejde vše, co potřebujete.

Vybrat si tu zároveň můžete i peněženku, kterou pak do takové kabelky vložíte a bude vám všude dělat společnost, i třeba dámské hodinky, díky kterým budete stylová a vždy budete vědět, kolik je zrovna hodin.

DKNY pro všechny, kdo milují módu

Oděvní značka DKNY vznikla vroce 1988 vNew Yorku. Založila ji módní návrhářka Donna Karan. Značka se snaží kombinovat pohodlí a luxus, a klientům tak poskytnout dokonalou kombinaci vlastností. Zároveň je relativně dostupná, a tak vhodná zvlášť pro mladé lidi, kteří rádi experimentují.

Dnes je značka známá po celém světě, produkuje skutečně široký sortiment, především oblečení a doplňků pro ženy. Je velmi oblíbená právě pro svou dostupnost a to, že jde ruku vruce strendy a nezaostává za nimi ani vnejmenším.