Oblíbené filtry

Dr. Denim Tall pro vysoké ženy

Dr. Denim je švédská značka vyrábějící džíny. Dala si za cíl šít a prodávat pořádné džíny. Vznikla vroce 2004 jde jí o to zákazníkům poskytovat skvělé džíny za dostupnou cenu. Značka se chce odlišit od nudného a předraženého džínového průmyslu.

Značku Dr. Denim založili dva bratři, Alexander a Johannes. Oba mají perfektní smysl pro detail a oba hoří láskou k džínovině. Lásku kní zdědili po svém otci, Mortenovi, který se sám věnoval džínovému průmyslu, a to již od konce 70. let.

Dr. Denim Tall je prémiová značka za dostupnou cenu. Džíny mají chytrý design a perfektně vám padnou, i když je vaše výška nadprůměrná. Nedělejte kompromisy a pořiďte si džíny, které vám skvěle padnou.

Kvalitní džíny Dr. Denim Tall

Vyberte si zdžín Dr. Denim Tall takové, které nebudou trpět nedostatky, se kterými se u riflí běžně potýkáte. Nehrozí, že by nohavice nebyly dostatečně dlouhé nebo naopak byly příliš široké vpase.

Řada je uzpůsobená potřebám lidí vyššího vzrůstu. Zároveň má stejné výhody jako ostatní řady této značky. Rifle Dr.Denim Tall jsou kvalitní a cenově dostupné.

Zároveň značce záleží i na udržitelnosti. Využívá hojně bavlnu, která má skvělé vlastnosti. Speciálně vybírají bio bavlnu scertifikátem.

Rifle od Dr. Denim Tall vám skvěle padnou a jsou udržitelné

U oděvů scertifikovanou bio bavlnou najdete visačka s označením "bio bavlna". Společnost Dr. Denim je také členem švédské skupiny Kemikaliegruppen, a dodržuje tedy relativně přísná pravidla.

Značka kombinuje lyocell, tencel, modal a polyester s bavlnou, aby vyrobené oblečení bylo odolnější. Společnost Dr. Denim je také členem společnosti Amfori. Znamená to, že přijímá a dodržuje kodex chování Amfori ve výrobě, tedy dodržuje zásady společensky odpovědného podnikání.

Džíny Dr. Denim Tall navíc nepoužívají živočišné materiály jako jsou kůže, kožešina, hedvábí či peří. Záleží jim na dobré životní pohodě zvířat a na životním prostředí.