Oblíbené filtry
  • Pánové
  • Děti
323 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pohodlí a kvalita s kolekcíEsprit Maternity

My na Zalando víme, že během těhotenství je nejdůležitější tvoje pohodlí. Proto přicházíme se speciálně navrženou kolekcí Esprit Maternity, která je tady proto, aby ti dopřála naprostý komfort, a přitom tě překvapila elegancí i hravostí svých modelů.

Esprit není ve světě módy žádným nováčkem. Značku založili všedesátých letech Susie a Doug Tompkinsovy, kteří se snažili o jednoduchý, čistý vzhled svých výrobků, který zároveň dlouho vydrží a dokonale padne.

Přesně taková je kolekce Esprit Maternity. Přizpůsobí se tvému tělu a sedne ti jako druhá kůže. Vybrat si můžeš zelastických topů, přiléhavých i volných kalhot, stylových doplňků, pohodlného spodního prádla nebo třeba zmaxi šatů všik pastelových barvách.

Oblečení Esprit Maternity – jednoduše a elegantně

Na Zalando najdeš ten pravý kousek, ať už sháníš něco na ven nebo na doma. Praktické legíny přes bříško se hodí na procházku parkem, ale i na domácí pohodu vobýváku. Košilové šaty vynosíš za jakéhokoliv počasí, tričko spotiskem zase rozzáří outfit sminisukní sgumovým pásem pro tvé pohodlí.

Oblečení Esprit pro těhotenskou módu je vyrobeno ztěch nejpříjemnějších materiálů, které jsou příjemné na dotek. Nezapomínají ani na kousky pro výjimečnější příležitosti. Žerzejové šaty do společnosti ze svůdné krajky nebo třeba černé elegantní kalhoty či stylové blůzy.

Overaly pro chvíle odpočinku, květované šaty či sukně pro horké letní dny, teplé bundy a svetry pro ty zimní, Esprit myslí prostě na všechno. Džíny, tepláky, kraťasy anebo kalhoty svolným střihem, na Zalando najdeš všechno, na co máš zrovna náladu.

SEsprit za lepší budoucnost

Od samého počátku své existence se značka Esprit zaměřuje na udržitelnost a zodpovědný přístup kživotnímu prostředí. Jejím heslem je recyklace. Ve svých výrobcích používají například recyklovanou a udržitelnou vlnu nebo recyklovaný polyester.

Jako izolační náplň používají recyklované prachové peří získané zpeřin či polštářů, které je po důkladné sterilizaci dále použitelné. Podobným způsobem Esprit přispívá ke snižování zbytečného odpadu a využívání již vzniklého odpadu.

Esprit pokračuje vduchu snahy svých zakladatelů, kteří se především snažili o pozitivní změny při výrobě oblečení. Proto značka myslí na budoucnost, jak tebe, tak tvých dětí. Nakupovat sEsprit na Zalando znamená pomáhat spoluvytvářet lepší budoucnost pro další generace.