Katalog

Oblíbené filtry
6 263 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Esprit oblékne nejen vás, ale i celou vaši rodinu

Bezstarostný styl, autentičnost a pohodlný život, to jsou hodnoty vystihující módu pocházející ze slunné Kalifornie. Značka si zakládá na propracovaném krejčovství, přírodních materiálech a především odpovědné výrobě. Svým heslem „Chceme, abyste se cítili dobře a vypadali skvěle!“ tak vyjadřuje, že jí na vašem pocitu záleží! 

Díky pohodlnému oblečení jste daleko sebevědomější!

Esprit ve volném překladu znamená důvtip. Právě to je hlavním impulsem celého konceptu, za kterým si majitelé a tvůrci stojí. Inspirují se každodenním životem, kde se všichni chceme cítit především pohodlně a stylově zároveň. Každému svému produktu značka věnuje maximální pozornost, ať už při výběru tkanin, tvorbě střihu nebo zajištění nejvyšší kvality. 

Cílem společnosti Esprit je móda s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Mimo jiné také drží krok s trendy v uvolněném a pohodlném stylu.  

U Espritu najdete kousky pro celou rodinu, vyrábí totiž dámské, pánské i dětské oblečení pro každou příležitost. Hravé, kreativní a zábavné motivy budou vaše ratolesti milovat. A nejen ony si přijdou na své, skvěle a moderně tu oblečete i starší generaci. A to od hlavy až k patě. Tahle značka totiž myslí na všechny členy rodiny a výsledkem je, že jsou všichni spokojeni - a to je v rodině přece to nejdůležitější. Při tvorbě kolekcí má značka Esprit na mysli odraz pozitivního a starostlivého přístupu k životu i oslavu skutečných lidí a soudržnosti.

Dopřejte si při každodenním nošení eleganci a pohodlí. Kousky od Espritu skvěle vypadají a jsou velmi snadno kombinovatelné. Pány určitě potěší vzdušné svetry z bio bavlny, v kterých se budou cítit svěže po celý den. Slečnám doporučujeme kombinovat oblíbené kousky a vytvořit tak monochormatický outfit. No a skutečné dámy určitě nepohrdnou velmi dobře střiženými sáčky a kostýmky, ve kterých v práci rozhodně zazáří. Všechny outfity lze doplnit obuví a doplňky, ty značka nabízí v nepřeberném množství.

Udržitelnost je pro Esprit na prvním místě a tím si získá i vás!

Hlavním trumfem značky je snaha starat se o planetu a svými výrobky co nejméně zatěžovat přírodu. A to už od vzniku celého konceptu v 70. letech. Sami zakladatelé nechtěli tvořit nic, co by přírodní řetězec narušovalo. V současných kolekcích tak lze najít mnoho ekologicky šetrných a recyklovaných materiálů. Chcete se o nich dozvědět více? Tak my vám je tedy trošku přiblížíme! 

Máte rádi, když se šetří zdroje? Pak vás rozhodně zaujmou kousky z Lenzing EcoVero kolekce. Jsou vyrobeny z eko viskózy, při jejíž výrobě bylo použito o 50 % méně vody a energie než při klasických procesech. Přírodní materiály použité pro tyto výrobky navíc pocházejí z udržitelných zdrojů. Eko viskózu můžete vyzkoušet především u mnoha druhů úpletů a halenek ve velké škále barev. Dalším skvělým přínosem pro planetu i váš šatník jsou džíny z organické bavlny a polyesteru. Ve výběru džínových kalhot je Esprit opravdová špička, takže ať už máte jakoukoli postavu, nebojte se experimentovat! Neusínají na vavřínech a pro své výrobky využívají nejpokrokovější moderní technologie. Nás zaujala především technologie 3M thinsulate využívající staré PET lahve. 

Věděli jste, že z 34 plastových lahví se dá zateplit jedna lehká zimní bunda? Že ne? Tak teď máte tuto technologii na dosah ruky a jedinečnou šanci ji sami otestovat.

A u plastových lahví to nekončí, co takhle 100 % rozložitelné přírodní a částečně udržitelné celulózové vlákno? Tuto technologii Esprit používá pro letní kolekce denimu, protože hlavní vlastností této látky je hebkost. Stejně tak vám zaručí, že se v letních měsících v džínách nebudete potit. No není skvělé, jak se dá móda vyrábět udržitelně? Pokud jste v tomto s námi za jedno, pak budete značku Esprit zbožňovat. Stejně jako my!