Faq | Doprava | Kde je má objednávka?

Kde je má objednávka?

O předpokládané době dodání vaší objednávky vás budeme informovat u pokladny a v e-mailu s potvrzením objednávky - tato doba se může lišit v závislosti na vybraných položkách a zvolené dopravě. Přesnější odhad data doručení najdete v potvrzení o odeslání zaslaném na váš e-mail, jakmile bude vaše objednávka na cestě.

V potvrzovacím e-mailu, který obdržíte po odeslání balíku ze skladu, naleznete číslo a odkaz na sledování zásilky, který se aktivuje do 24-48 hodin. Průběh doručení vaší objednávky můžete sledovat zde:

Jak bude má objednávka doručena?

Po odeslání objednávky z našeho skladu vám naši přepravci (PPL nebo Zásilkovna) zašlou e-mail s informací o doručení. Pomocí tohoto e-mailu budete mít také možnost změnit doručovací adresu nebo datum doručení.

V den doručení vás bude přepravce také kontaktovat prostřednictvím SMS nebo vám zavolá. Pokud vám doba doručení nebude vyhovovat, budete mít možnost kontaktovat řidiče a změnit termín doručení. Před odesláním objednávky se proto ujistěte, že vaše telefonní číslo bylo uloženo ve vašem uživatelském účtu. Pouze tak vás může řidič kontaktovat.

Potřebujete-li přidat telefonní číslo k objednávce po jejím odeslání, kontaktujte prosím přímo naše přepravce:

  • telefonní číslo PPL: 225 331 500
  • telefonní číslo Zásilkovna: 216 216 516

Co se stane, když nebudu doma v době doručení?

Nejste-li v době prvního pokusu o doručení doma, bude váš balík uložen v nejbližším Parcel Shopu PPL nebo Zásilkovně. Poté vám náš přepravce pošle oznámení s informací o tom, kde si můžete zásilku vyzvednout. Váš balík bude uložen v daném Parcel Shopu po dobu 7 pracovních dnů.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlaste se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.