Jak smazat svůj účet nebo požádat o přístup ke svým datům

Jak smazat svůj účet nebo požádat o přístup ke svým datům

Pokud chcete smazat svůj účet, zašlete nám prosím svůj požadavek pomocí kontaktního formuláře níže nebo nám napište na e-mail zasady_ochrany_soukromi@zalando.cz. Při kontaktu s námi používejte prosím e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci na Zalando. Je to pro nás důležité, abychom pak mohli přistoupit k procesu vymazání účtu.

Prosíme, vezměte na vědomí, že Váš účet můžeme smazat pouze za těchto podmínek:

  • nemáte žádné nezaplacené částky,
  • neprobíhá žádný proces refundace,
  • na svém účtu nemáte žádný zbylý dárkový kredit,
  • aktuálně se Vám nedoručuje žádná zásilka.

Pokud Váš účet nesplňuje všechny výše uvedené podmínky, nemůžeme ho neprodleně smazat. Pokud je to možné, prosíme vyřešte všechny otevřené záležitosti. V případě probíhajících refundací a právě doručovaných zásilek Vás žádáme o trpělivost. Pokud jste si objednali před méně než 30 dny, bude Váš účet smazán, jakmile uběhne doba možného vrácení zboží.

Přestěhovali jste se do jiné země?

Potom si nemusíte vytvářet nový účet. Stačí jen použít své aktuální přístupové údaje, se kterými se přihlásíte do obchodu Zalando v jiné zemi, a přidat novou fakturační/doručovací adresu, která je v zemi, ve které nakupujete.

Jak si mohu vyžádat svá data?

Pokud chcete vidět historii svých objednávek, adresy, které jsme si u Vašich objednávek uložili, nebo si chcete prohlédnout či upravit položky na svém seznamu přání, podívejte se na stránku svého účtu. V této části webových stránek si také můžete zkontrolovat a upravit informace o svých oblíbených značkách či preferovaných velikostech a spravovat přihlášení k odběru newsletteru a e-mailové odběry.

Pokud si chcete vyžádat stažitelný soubor se svými přístupovými daty, který obsahuje kontaktní informace, historii objednávek, seznam přání a přehled o tom, kdy a jak jste nás kontaktovali, napište nám prosím na e-mail zasady_ochrany_soukromi@zalando.cz.

Prosíme, vezměte na vědomí, že si před odesláním souboru můžeme ověřovat Vaši identitu, abychom se ujistili, že je Váš požadavek oprávněný. Jakmile bude soubor připravený, zašleme Vám ho e-mailem. To může trvat až 30 dní, ale pravděpodobně Vám ho pošleme dříve.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Zavolejte nám

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Chat s námi

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.