Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů
faq | Objednávky | Jak bezpečné je nakupování na Zalando?

Jak bezpečné je nakupování na Zalando?

Internetové nakupování je pohodlné, protože není omezeno otevírací dobou obchodu, a to znamená, že můžeš nakupovat kdykoli z pohodlí svého vlastního domova nebo kanceláře. Ne všichni online prodejci však berou zabezpečení tak vážně jako společnost Zalando.

Stránka s hodnocením Trusted Shops

Zalando má certifikát Trusted Shops, který zaručuje našim zákazníkům bezpečnost po celou dobu procesu nakupování a platby. Znamená to také, že jakékoli osobní údaje, které nám poskytneš, zůstanou v bezpečí.

SSL

Při zpracování na pokladně používáme 128bitové bezpečnostní šifrování SSL. To zašifruje osobní údaje, které nám poskytuješ, a tak se zajistí, že budou v bezpečí a nepřístupné jakékoli třetí straně. Nejdůležitější ochranou je však tvé vlastní heslo, takže se ujisti, že ho nikdy nedáváš jiným osobám. Společnost Zalando má zásady ochrany soukromí a splňuje zákonné požadavky. Tvé údaje se využívají výlučně ke zpracování tvé objednávky a k neustálému zlepšování našich služeb.

Za žádných okolností nebudou tvé osobní údaje zpřístupněny třetí straně bez tvého souhlasu. Více informací nalezneš ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Pro tvé pohodlí budou tvé platební údaje uloženy na našem šifrovaném serveru. Po zadání objednávky můžeš své platební údaje smazat tak, že se přihlásíš ke svému účtu a klikneš na tlačítko „Moje způsoby platby“. Výběrem možnosti „Odstranit kreditní kartu“ odstraníš své platební údaje z naší databáze.

Phishing

Díky certifikátu Trusted Shops i bezpečnostnímu šifrování SSL můžeme zaručit, že na naší stránce není možná žádná forma phishingu ani phishingových podvodů.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.