Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů
faq | Platba | Platba kartou online s technologií 3D Secure

Platba kartou online s technologií 3D Secure

Evropské směrnice se mění, aby byla vaše platba kartou online bezpečnější. U každé objednávky zadané po 01.01.2021 budete požádáni o ověření platby prostřednictvím zabezpečeného procesu 3D. Tento proces se bude lišit podle typu vaší platební karty, například Visa Secure, Mastercard Identity Check nebo American Express SafeKey.

Co pro to musím udělat?

Pokud jste tak dosud neučinili, budete muset zaregistrovat svoji platební kartu do procesu 3D Secure. Většina bank obvykle nabízí možnost zaregistrovat kartu online, proto si stačí dohledat detailní informace na webových stránkách své banky.

Pokud jste se již dříve zaregistrovali do 3D Secure nebo jste tuto funkci již dříve použili, nebudete se muset znovu registrovat. Vaše banka však může představit zcela nový postup, který zlepší váš způsob platby. Některé banky navrhly speciálně pro tento účel novou mobilní aplikaci pro chytré telefony. Pro více informací se prosím obraťte na svou banku.

Chcete-li se ujistit, že příští objednávku na Zalandu můžete zaplatit snadno a bezpečně, doporučujeme vám před objednáním aktivovat funkci 3D Secure.

Co se změní?

Možná jste byli požádáni o ověření pomocí 3D Secure, když jste platili online dříve, avšak s novou směrnicí přichází nový proces, který nabízí lepší zabezpečení a snadnější způsoby ověření.

Níže uvedené video ukazuje příklad, jak by mohl nový proces vypadat. V tomto případě banka používá k prokázání totožnosti zákazníka chytrý telefon a otisk zákazníkova prstu.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.