Faq | Platba | Proč není můj preferovaný způsob platby k dispozici?

Proč není můj preferovaný způsob platby k dispozici?

Je nám líto, pokud váš oblíbený způsob platby není pro vaši objednávku dostupný.

Některé situace mohou ovlivnit dostupnost platebních metod. Například pokud se dodací adresa a fakturační adresa neshodují kvůli překlepům, změny adresy, příjmení nebo pokud jste si pro doručení vybrali parcel shop/výdejní místo.

Nicméně prosím pochopte, že některé platební metody mohou zahrnovat vyšší náklady nebo rizika. Stejně jako jiné platformy a obchody využíváme nezávislé registry dlužníků, abychom měli zabezpečené transakce, a vyhrazujeme si právo odmítnout způsob platby u některých objednávek (další podrobnosti najdete v našich obchodních podmínkách).

Náš zákaznický servis nemá žádnou možnost změnit platební metody, které vám jsou nabízeny u pokladny, a abychom ochránili vaše osobní údaje, nemůžeme zjistit, proč přesně není platební metoda nabízena.

Předem se omlouváme, pokud je váš oblíbený způsob platby nedostupný. Nadále budete moci využívat všechny naše další služby a můžete si vybrat jednu z dalších nabízených platebních metod. Všechny platební metody jsou bez poplatku.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlaste se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.