Jak mohu vrátit objednávku?

Máte 30 dní na vrácení nepoužitých a nenošených položek. Vrácení zboží je vždy zdarma - jednoduše postupujte podle těchto kroků:

1. Vytiskněte si svůj štítek pro vrácení zboží:
Svůj štítek pro vrácení zboží vytvoříte kliknutím na odkaz níže. Vyplňte všechna pole - bez háčků a čárek - a postupujte podle dalších kroků. Nezapomeňte prosím vyplnit číslo Vaší objednávky, tato informace je stěžejní pro správné zařazení vráceného balíku.

Vytvořit štítek pro vrácení zboží

2. Zabalte svůj balík:
Od vytištěného štítku odstřihněte podací stvrzenku, kterou si uschovejte. Zbytek štítku pro vrácení zboží nalepte na balík a ujistěte se, že jste odstranil/a původní doručovací štítek. Vložte do balíku položky, které chcete vrátit a přiložte vystřižený čárový kód z dodacího listu, který jste obdrželi v balíčku.

3. Pošlete vaše vrácené zboží:
Balík odneste na jakoukoliv pobočku České pošty. Po doručení balíku zpět do skladu může trvat až 14 dnů, než se vrácení peněz zcela zpracuje. Ponechejte si tedy prosím podací stvrzenku, dokud Vám nepřijdou vrácené peníze.

4. Stále čekáte na vrácení peněz?
Vezměte prosím na vědomí, že po obdržení Vašeho vráceného balíku zpět do Zalando může trvat až 14 dní, než balík zpracujeme ve skladu a vrátíme Vám peníze. Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online na www.dhl.de pomocí čísla zásilky uvedeného na Podací stvrzence.

Způsob vrácení peněz bude záviset na způsobu platby, který jste si u objednávky vybrali.

Související odpovědi
Kdy dostanu své peníze zpět?


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontatujte nás
Zavolejte nám
Naši specialisté jsou připraveni vám pomoci. Čekací doba může trvat až 5 minut.