Katalog

Oblíbené filtry

Forever Fit nabízí kousky pro nastávají maminky

Čekáte miminko a hledáte kousky, které vám budou i v průběhu těhotenství pohodlné a zároveň budou hezky vypadat? V tom případě se zaměřte na značku Forever Fit, která se specializuje na skvěle padnoucí kousky zejména z džínoviny.

Módní značku Forever Fit založila Kathy MacGillivray, která si jakožto mladá maminka chtěla během těhotenství zachovat smysl pro módu. Z toho důvodu se rozhodla pro tvorbu džínů, šortek nebo třeba sukní, které vás budou doprovázet po celou dobu těhotenství. Jednotlivé kousky tak pečují o to, aby se ženy mohly cítit pohodlně a zároveň se mohly pustit do tvorby nejrůznějších originálních outfitů.

Džíny Forever Fit jsou dostupné v mnoha střizích

Předností značky Forever Fit je široká nabídka produktů, díky čemuž rozhodně nebudete omezeni na jeden střih. Právě naopak. Jednotlivé džíny Forever Fit jsou vybaveny speciálním břišním pásem, který je dostatečně pružný a dodává vašemu tělu pohodlí a oporu.

Jednotlivé kousky přitom můžete bez problémů nosit i tehdy, když už bude vaše miminko na světě. Břišní pás lze totiž odejmout a v nošení skvěle padnoucích kousků tak pokračovat i po skončení těhotenství. Tímto způsobem se značka snaží přikročit k udržitelnosti a podporuje tak pořizování oblečení, které vám bude sloužit i několik let. Tyto džíny zkrátka a jednoduše získají čestné místo ve vaší šatní skříni.

Vyberte si džíny, šortky nebo stylovou sukni

V nabídce značky Forever Fit na vás čekají jak již zmíněné džíny, tak i další kousky zhotovené z tohoto materiálu. Pořídit si proto můžete třeba klasickou džínovou sukni po kolena, k níž si obléknete svou oblíbenou halenku a propínací svetr. K tomu můžete přidat třeba baleríny nebo mokasíny a rázem získáte skvělý outfit nejen do práce.

Klasické džíny poté umožňují vytváření nejrůznějších kombinací. Vzít si je můžete třeba s minimalistickým tričkem a koženou bundou, která vašemu outfitu dodá drsnější vzhled. K tomu přidejte stylové kotníkové boty a barevně ladící kabelku a vyrazte na oběd s přáteli nebo procházku po městě.