Katalog

Oblíbené filtry
715 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Italská kvalita a nadčasový design značky Furla

Zatoužila jste někdy po kabelce nebo doplňcích, které si zamilujete a už je nebudete chtít za žádnou cenu odložit? Značka Furla právě takové designové a kvalitně propracované módní výrobky z italské dílny nabízí již od roku 1927.

V kolekci kabelek se snoubí elegance s poctivou prací a italským vtipem 

Geometrické prošívání, kombinace kožených materiálů, typické logo, kovová spona, nádherné vzory... Italská značka Furla se u svých kabelek zaměřuje především na nenápadný luxus. Právě v něm spočívají jejich nadčasovost a originalita. To ale zdaleka není všechno!

Trendy vzhled doplňují hravé detaily, které se zkrátka neomrzí. Nuda? U značky Furla rozhodně nehrozí. Vybrané peněženky nebo tašky nepostrádají díky chytrému členění ozdob osobitý humor! Z kolekce obuvi si pak můžete vybrat od balerín, přes lodičky až po futuristické tenisky. Italský výrobce se vyznačuje udržitelnou obuví a kvalitním zpracováním.

Stojíte o společenskou kabelku, která z vás udělá královnu večera nebo potřebujete nějakou šik a rozměrnější do kanceláře? Furla nabízí řešení pro všechny příležitosti. U každé z nich vás na první pohled zaujme kvalita kůže a semiše, propracované detaily a elegantní pojetí menších, středních i větších kabelek.

Furla má v nabídce široký výběr obuvi od lodiček, balerín, kotníkových bot až po nynější super trend: tenisky. Značka jde s dobou, proto si můžete zvolit tradiční tvar boty, ale také elegantní či futuristický styl. Na to pravé si zde zkrátka přijde každá! Ať už se rozhodnete pro jakékoli boty, na první pohled bude vidět originální italská práce. Zatančíte si v klasických lodičkách na nízkém podpatku nebo budete v lodičkách na vysokých jehlách za femme fatale?

Sportovní trendy? Rozmanité tenisky nebo kotníkové boty na platformě pro sportovní nadšence

Neotřelý design vyjadřuje eleganci i aktivní životní styl. Furla nezapomíná na žádnou příležitost. Myslí na všechny generace žen, které touží vykročit v mimořádné obuvi do nového dne. Bez těch správných doplňků to ale nejde. Význam ozdob by se rozhodně neměl podceňovat a toho si je Furla velmi dobře vědoma.

Ve své kolekci přichází s různými provedeními šperků v té nejvyšší možné kvalitě. Přírodní a romantické motivy daly vzniknout nádherně zpracovaným kouskům doplněným o krystaly Swarovski. Bižuterie Furla se vyznačuje nadčasovostí.

Italská rodinná firma dále nabízí i kožené peněženky, hladké obaly na telefon, s potiskem i bez, šály, šátky, přívěsky a pásky. Prvotřídní kůže je tak k vidění v mnoha originálních provedeních s nápaditostí a vtipem italské rodiny Furlanetto.