Katalog

Oblíbené filtry
  • Pánové
  • Děti
272 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Prodlouženou délku oblečení najdete pod označením Gap Tall

Lidé jsou různí a ti, kteří vyrostou málo nebo naopak moc, pak mají problém obléknout se v běžné konfekci. Tuto skutečnost si výrobci pomalu začínají uvědomovat, a proto přicházejí s kolekcemi určenými pro vyšší muže a ženy. Pod označením Gap Tall naleznete oblečení oblíbené americké značky Gap určené pro vysoké lidi. Nově je najdete také na Zalandu.

Dámské oblečení Gap Tall ocení ženy s vyšší výškou

Při výběru oblečení není důležitá jen samotná velikost, ale také délka. Délka nohavic, rukávů, ale sukně nebo šatů. Vyšší ženy potom narážejí na skutečnost, že jsou jim věci krátké a nevypadají v nich dobře. Proto je třeba se zaměřit na označení Gap Tall, které vychází z potřeb právě těchto lidí. To si plně uvědomuje americká značka Gap, která přichází s kolekcí s upravenými délkami. Volnočasové a ležérní sportovní oblečení už vám tak padne jako ulité a budete v něm vypadat opravdu skvěle.

Oblečení Gap Tall je ušito z obnovitelných materiálů, jako je organická bavlna, při jehož výrobě se dbá na snížení plýtvání zdroji i vodou. Oblečení je vysoce pohodlné, příjemné na dotek a vyniká prvotřídní kvalitou. Jen díky kombinaci těchto vlastností se oblečení Gap Tall stalo přirozenou součástí streetové módy a oblíbeným oblečením pro neformální příležitosti.

Kombinujte a vytvářejte nové outfity každý den

V kolekcích Gap Tall najdete všechno oblečení, které můžete ve svém volném čase potřebovat. Kombinujte dohromady, co se vám líbí, vyberte si k džínům tu správnou barvu trika, ale i také mikinu nebo džínovou bundu. Svetry a topy mají samozřejmě prodloužené délky rukávů, takže se nemusíte obávat, že by vám oblečení nesedlo. Pokud se přeci jen stane, že si objednáte špatnou velikost, Zalando vám nabízí možnost vrácení zboží zdarma. Mrkněte v pohodlí svého domova na kolekci oblečení Gap Tall a doplňte si šatník novými neokoukanými modely.