Katalog

Oblíbené filtry
66 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Genesis pro vaše nohy i pro planetu

Genesis je nová značka tenisek, pro kterou jsou zásadními hodnotami udržitelnost, zodpovědná spotřeba zdrojů a spravedlivé pracovní podmínky pro zaměstnance. Přitom značka nedělá kompromisy, co se stylu a designu týče.

Vizí této značky je vytvořit takové tenisky, které vyniknou jak designem a smyslem pro detail, tak použitím udržitelných materiálů. Vyvíjejí tenisky, které jsou vyráběny co nejvíce zrecyklovaných a jinak ekologických a udržitelných materiálů.

Boty značka Genesis vyrábí například zveganských materiálů jako jsou koženka zananasového listí, zkukuřičného odpadu, zlistů kaktusu, banánových listů a podobně. Už jste někdy něco takového slyšeli? To je tedy značně originální.

Neuvěřitelné tenisky Genesis

Značce skutečně záleží na budoucnosti planety. Proto využívá inovativní materiály, které méně zatěžují naše životní prostředí.

Zároveň má dlouholeté zkušenosti s designem a výrobou tenisek, a tak je jejich obuv i kvalitně provedená a stylová. Jen těžko najdete tenisky snižší stopou oxidu uhličitého.

Výroba tenisek Genesis je vzhledem knáročnosti výroby a zachování dobrých pracovních podmínek pracovníků nákladnější, i tak jsou ale stále finančně dostupné a porovnatelné skonkurencí. Kupte si udržitelnou kvalitu.

Nápadité a udržitelné tenisky

Prohlédněte si nabídku tenisek Genesis a vyberte si takové, které poslouží vašim potřebám. Boty ztéto nabídky můžete využít jak na procházky vparku či po městě, tak na sportovní a volnočasové aktivity.

Klidně vnich vyrazte hrát basketbal, spřáteli na pivo nebo třeba na schůzku. Na výběr je ze široké nabídky barev a vzorů a rozhodně jimi oslníte.

Tím spíš, že se jedná o značku bot, u které je udržitelnost zcela viditelně na prvním místě. Přitom se nemusíte bát, že by jakkoli trpěla kvalita. Naopak. Boty jsou kvalitně navržené i ušité a velmi dobře vám poslouží. K tomu vás ještě může hřát pocit, že pomáháte udržet životní prostředí v dobrém stavu.