GTA, italský odborník na kalhoty

Kalhoty, které vypadají jako ušité na míru. Přesně takové najdete u italské značky GTA, která překračuje hranice mezi sériovou výrobou a ručním zpracováním.

Sázka na kvalitu se vyplatila

Historie značky GTA se začala psát v 50. letech minulého století poblíž Padovy. Severní Itálie je považovaná za centrum módy. A právě tady, v místě se silně zakořeněnou tradicí módního průmyslu, se dva mladí krejčí rozhodli vrátit na výsluní základní kus pánského šatníku. Kalhoty, které nosí každý muž.

Zakladatelé se shodli na tom, že budou šít kalhoty z kvalitních materiálů a podle dokonalých střihů. To dodrželi do posledního detailu a postupně začali upevňovat svou pozici na trhu. Kalhoty od GTA totiž padly každému zákazníkovi jako ulité a sláva značky se začala rychle šířit mezi fanoušky poctivé módy. Sázka na kvalitu vyšla a značka je dnes na poli pánských kalhot považována za významného hráče, a to v celosvětovém měřítku.

Díky rychlému vývoji materiálů a technologií v 60. a 70. letech se značka stala světově uznávaným specialistou na kalhoty. V průběhu let jich představila několik typů, které se zapsaly do historie pánské módy. Přestože se značka začala rychle rozvíjet, zůstala věrná pouze výrobě kalhot. V každé sezonní kolekci přichází s novými materiály a střihy, které rychle reagují na požadavky trhu. Jejich kalhoty zůstávají elegantní už více než šedesát let. Pokud se chcete seznámit s opravdovým specialistou na kalhoty, představuje pro vás tato značka přesně to pravé.

Prémiové materiály pro gentlemany

Značka GTA dobře ví, že kvalitní a příjemný materiál je základem dobrého pocitu při nošení. V mnoha modelech najdete bavlnu a vlnu, v některých látkách je také příměs kašmíru. Tyto přírodní materiály jsou příjemné na omak a dobře se nosí. Nedráždí kůži a nepřekáží v přirozeném pohybu. Přírodní materiály ovšem vyžadují speciální údržbu. Nesmí se prát v pračce a vyžadují chemické čištění. V nabídce jsou ovšem i kalhoty z materiálů, které se udržují obvyklým způsobem.

Opravdové pohodlí zažijete v našich teplákových kalhotách, které v italském provedení působí stejně elegantně jako ty pro běžné nošení. Zajímavý detail tvoří manžeta, která obepíná kotník a podtrhuje siluetu. Už dávno neplatí, že neformální střih je vhodný pouze pro víkendové nebo sportovní aktivity. Když si troufnete k teplákovým kalhotám obléct bílou košili, můžete ve znamení nedbalé elegance vyrazit do kanceláře nebo do banky.

Klasický kousek pánského šatníku představují manšestrové kalhoty. Manšestráky byly kdysi určené k víkendovému pobytu na venkově, ale to už dávno neplatí. Dnes si můžete manšestráky klidně obléct do města nebo na pracovní schůzku. Manšestr je vyrobený z bavlny a je příjemný na nošení. Jeho charakteristické proužky nabízejí komfort i tím že se nemačkají.

Přitažlivost kolekcí podtrhuje střízlivá volba barev. Firma sází na tmavě modrou, šedou, olivovou, béžovou, bílou. Designéři značky se drží klasického barevného spektra i u šortek. Ty jsou ušité mistrovsky. Dokonalý střih a materiál s elastanem zaručují, že i ve zkrácené délce vypadají kalhoty stoprocentně elegantně. Navíc umožňují věnovat se sportovním aktivitám, třeba jízdě na kole.

Proč vyzkoušet kalhoty od této značky?

Kalhoty mají klasický elegantní střih, které zvýrazní siluetu a skvěle sedí. Díky tomu se přizpůsobí jakémukoli typu postavy. Určitě oceníte i perfektně všitý zip a pohodlné boční i zadní kapsy. Profesionálně provedené detaily jako švy, lemování nebo výběr knoflíku posouvají kvalitu o třídu výš.

Dobrý dojem z poctivě odvedené práce made in Italy se přenáší i do způsobu, jakým člověk oblečení nosí. Pro jedinečný italský design, který je rozpoznatelný na první pohled, můžete kalhoty od naší značky můžete kombinovat s košilí a kravatou nebo sportovním sakem. Neformálního vzhledu snadno dosáhnete, když kalhoty zkombinujete s přiléhavým svetrem, rolákem či volnější mikinou.