Oblíbené filtry
14 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Harley Davidson není jen král motocyklů, ale i symbol svobody

Harley Davidson, nesporný král motorek. Legenda svobodné jízdy, symbol vzpoury a osvobození od společenských pravidel běžného života. Zakoupením tohoto velikána kupujete ideologii. Samotný stroj je pouze skromným doplňkem. Rozněcuje vášeň v srdcích lidí na všech silnicích světa a totéž dokáže značka i se svou kolekcí oděvů a obuvi.

Co ve vás probouzí burácející zvuk motoru?

Harley není jen motorka, vzestupy a pády nebo sportovní úspěchy. Především jsou to lidé, kteří vytvářejí určitý druh subkultury, který se vyznačuje charakteristickým zvukem motoru, oblečením, způsobem bytí, náročným a trpělivým zpracováním jedinečných strojů. Při řízení tohoto motocyklu jsou důležité hlavně doprovodné zážitky: vášeň, pocit nezávislosti a svobody. Nadšenci do těchto strojů se sdružují v klubech, a to už od počátku vzniku značky roku 1903 v Americe, ve státě Wisconsin.

Kožená vesta nebo bunda, střapce a kožené boty, za koly se na Route 66 zvedá prach. Takto si představuje pravého motorkáře asi každý. Ale to není vše, patří k tomu i drobné předměty jako zapalovače, opasky či kapesní nože opatřené znakem Harley Davidson. Výjimkou nejsou ani luxusní tetování, kožené čepice nebo přilby. Každá drobnost je stejně důležitá jako přídavná světla a třásně na sedadlech motocyklu. 

To, co se počítá, je individualita, vášeň a originální styl. K dispozici je také celá kolekce speciálních tašek, sedlových tašek, batohů na ochranu věcí během výletů na motocyklu, vše s ikonickým, dominujícím orlem v logu značky.

Pokud nemáte v garáži zaparkovanou legendární dvoustopou krásku, ale oblečení Harley Davidson se vám líbí, nezoufejte. Společnost navrhuje oděvy a obuv jak pro jezdce, tak pro fanoušky, a snaží se inspirovat k touze po svobodě a vyjádření vlastní osobnosti prostřednictvím módy každého. Takže se nebojte a skočte po nějakém kousku z kůže, který odrazí vaši vášeň a divokost v srdci. 

Zkuste nemyslet na boty jen jako na součást outfitu

Podívejte se na obuv Harley Davidson jako na kousek, který může celý váš outfit povznést na úplně jinou úroveň a neměl by vám proto chybět. Kvalitní kožená obuv by měla být základním prvkem botníku každého muže. Pokud chcete vytvořit originální komplet s vysokými, kotníkovými botami, musíte se zbavit standardního myšlení. S touto značkou stojí za to jít nad rámec zažitých schémat.

Klasické, ale módní základy - tričko v několika barvách, bunda, praktické džíny nebo pohodlný kabát jsou věci, které můžete libovolně mixovat a vytvářet tak kombinace ideální pro různé příležitosti. Hledáte-li však jeden prvek, díky kterému dotáhnete celý outfit k dokonalosti a ozvláštníte ho, měly by to být kvalitní boty.

Vyšší boty jsou skvělé pro každodenní nošení. Pokud máte rádi džíny a dáváte přednost nenáročnému stylu, přidáte svetr, tričko, mikinu, prošívanou vestu nebo koženou bundu. Kalhoty můžete strčit do bot nebo je stylově vyhrnout, aby viditelným a dominujícím prvkem zůstaly boty. Jestli jste více pro elegantní styl, použijte jako svršek například vlněný kabát. Samozřejmě můžete kombinovat i s oblekem, to je něco pro odvážné, ale vlastně proč ne.

V kolekci Harley Davidson najdete hned několik typů vyšších bot a jedním z nich jsou i workery - mají typický ležérní styl,  vysoký svršek a vypadají lehce opotřebeně. Flanelová nebo džínová košile, sako nebo rozepnutá mikina a neuděláte chybu. Tato kombinace je skvělou volbou pro fanoušky elegance v každodenním podání. Jsou pohodlné, teplé, dokreslují mužnou postavu a přilákají pohled nejedné ženy.

Kulaté špičky, zipy, přezky a loga. Ve většině případů černá nebo hnědá barva a hlavně kůže. Nic jiného od takové značky ani nelze očekávat. Vysoká kvalita materiálů a zpracování, jedinečný design, a hlavně spojení s myšlenkou této společnosti. Stejně jako burácející zvuk motorky láká k jízdě, tak tyto boty křičí – obuj si mě! Nejsou to jen boty, je to životní styl.