Oblíbené filtry
353 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Sofistikovaní a elegantní muži nosí Jack & Jones PREMIUM

Mateřská společnost Besteller vypustila mladou energickou značku Jack & Jones na trh poprvé v roce 1990. Postupně se zařadila mezi přední výrobce pánského oblečení. Především proto, že stojí na kvalitnm řemeslném zpracování, bezkonkurečnní kvalitě materiálů a elegantním minimalistickém designu pro všechny kosmopolitní muže.

Jack & Jones je globální značkou s více než 1 000 prodejnami ve 38 zemích světa. Vedle Jack & Jones PREMIUM značku definují i další brandy: Vintage Clothing, Originals nebo Core by Jack & Jones.

Každá se zaměřuje na trochu odlišný styl oblékání, ale dají se zároveň skvěle kombinovat. Cílem Jack & Jones a dalších podznaček je poskytovat moderním mužům elegantní módu s jedinečným stylovým étosem. Různorodost nabídky uspokojí každý vkus.

PREMIUM by Jack & Jones definuje pojem ležérní elegance

Zatímco krví značky jsou džíny, tato kolekce nabízí pečlivě vybrané sofistikované kousky klasického stylu. Obleky, saka, košile i sezónní oblečení, jako jsou šortky nebo trička vycházejí z aktuálních trendů a kladou důraz na detaily podtrhující osobitost mužů, kteří tyto modely nosí.

V nabídce na Zalandu si vyberete ze stovek produktů od elegantních volnočasových obleků přes luxusní kašmírové svetry po ležérní kožené bundy. Vybavíte zde kompletní šatník pro každou příležitost od pracovního dne v kanceláři či plného byznysových schůzek přes volný čas ve městě a oslavu s přáteli po formální večírky nebo svatební dny. S PREMIUM by Jack & Jones oblečením v šatníku vždy víte, kam sáhnout, abyste zapůsobili, splnili dress code a zároveň se cítili příjemně.

Jack & Jones podporuje udržitelnost

Ve značce Bestsellet, která stojí za touto značkou si dobře uvědomují dopad oděvního průmyslu na životní prostředí a podnikají kroky, které s těmito vlivy bojují. Celá firma od výroby po prodej dodržuje kodex chování.

Výsledkem je neutuchající pokrok v oblastech, jako jsou etická práce, nakládání s chemickými látkami, používání udržitelných materiálů a hledání inovativních a šterných řešení. Nákupem produktů této značky podporujete i udržitelnost a transparentnost oděvního průmyslu.