Oblíbené filtry
42 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kvalitní vlněné zboží Johnstons of Elgin

Společnost Johnstons of Elgin vznikla v roce 1797 ve Skotsku. Založil ji Alexander Johnston a velmi rychle zní vybudoval přední značku vlněného průmyslu.

Nejvíce oblíbeným se stal sortiment zboží zkašmíru a značka byla známá také pod názvem Johnstons Cashmere. Značka získala mnoho cen za její výjimečné pánské a dámské oděvy a dodnes je prémiovou značkou specializující se na produkty zvlny a kašmíru.

Kašmírové zboží této značky leccos vydrží. Jedná se o vysoce kvalitní kousky, které vám budou sloužit dlouhou dobu.

Pánské i dámské kašmírové doplňky od Johnstons of Elgin

Pokud hledáte prémiovou značku, která produkty vyrábí znejlepších materiálů, a navíc prošla zkouškou času, u Johnstons of Elgin nejspíše najdete právě to, co hledáte. Především skvělé vybavení na chladnější zimní měsíce.

Vyberte si například teplé kašmírové čepice, kterými snadno oživíte svůj outfit, vyberete-li si například zpříjemných pastelových tónů, nebo třeba jednoduché kašmírové rukavice, které snadno přidáte kjakémukoli outfitu a vaše ruce zůstanou vteple.

Stejně tak správně zvolenou šálou doplníte jakýkoli outfit a váš krk zůstane bezpečně vteple. Nedovolte, aby vás zima dostala, a pořiďte si kvalitní vlněné zboží Johnstons of Elgin.

Kvalitní materiál, díky kterému si zimu zamilujete

Kromě doplňků zde najdete i vlněné bundy a jiné kousky oblečení. Samozřejmostí jsou kašmírové svetry, které se všatníku nikomu neztratí. Snadno jimi vzimě doplníte jakýkoli outfit. Vzít si je můžete kšatům stejně tak dobře jako ke kalhotům.

Nemusíme snad ani zmiňovat, že kašmír je vysoce kvalitní materiál, který je velmi příjemný na kůži. Vzimních i jarních měsících vás dokonale zahřeje.

Vyberte si zdokonalých vlněných svetrů a doplňků a připravte se tak na zimu. Se zbožím této značky jistě nebude pochmurná a nemusíte se bát, že by vám byla zima. O to už se Johnstons of Elgin postará.