Kabelky

Oblíbené filtry
44 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kabelky LIU JO, jedinečný doplněk

Mezi mnoha značkami nabízejícími ženské doplňky najdete i mladou značku LIU JO. Z její domovské Itálie k nám proudí ty nejlepší designérské kousky, které ovlivňují módní trendy po celém světě.

LIU JO nabízí vysoce kvalitní doplňky, ve kterých se snoubí originalita s ležérností a příjemným plynutím života. Nejde jen o pohodlí, ale také o vnitřní klid.

LIU JO je o bezstarostné eleganci. Luxusní textilie, texturované povrchové úpravy a ženské detaily dávají této exkluzivní značce punc neotřelé výjimečnosti.

Prosluněná italská elegance a vášeň nejen pro módu

Tato módní značka vznikla v italské Modeně v polovině 90. let. Tehdy už bylo jasné, že centrem a dějištěm hlavních proudů světové módy bude severní část Apeninského poloostrova. I přesto, že si to značky okupující Paříž, New York nebo Londýn nechtěly v žádném případě připustit.

LIU JO vyniká kreativitou a neotřelými designérskými nápady. Každý model je propracován do nejmenšího detailu a ve spojení s těmi nejkvalitnějšími materiály pak dá vzniknout opravdovým skvostům.

Značku LIU JO si určitě oblíbíte pro její neopakovatelný šmrnc. Dokonalé tvary charakterizují i váš vytříbený vkus. A váš vzhled tak může být stejně rafinovaný, jako styl kabelek LIU JO.

Nepřehlédnutelný design a prémiová kvalita kabelek LIU JO

Pro moderní ženy jsou kabelky spíš partnerkou a společnicí než jen pouhým předmětem pro přenášení nezbytných věcí. Některé dají přednost prostorné tašce, kterou uplatní i při nákupu. Jiné si vybírají spíše menší praktické modely se zajímavým designem.

Pokud fandíte právě jim, můžete sáhnout po některém z elegantních crossbody modelů. Získáte malou, ale šikovnou kabelku přes rameno, která vás nikdy nezklame. Nezáleží, jestli jedete na krátký výlet nebo se večer scházíte s přáteli v oblíbeném podniku.

Ať velká nebo malá, každá kabelka z dílny LIU JO vám bude dobře sloužit a skvěle doplní váš osobitý styl.