Oblíbené filtry
30 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kvalitní oblečení pro děti KIDS by NA-KD

Populární značka oblečení NA-KD má speciální kolekci KIDS by NA-KD, která je určena pro děti. V této kategorii na vás proto čekají stylové kousky pro menší i větší děti. Charakteristické je pro ně kvalitní zpracování a špičkové materiály, které jsou na pokožce příjemné i při dlouhodobém nošení.

Samotná značka NA-KD vznikla v roce 2015 ve Švédsku. Značka se přitom snaží tvořit módní kusky s ohledem na jejich kvalitu a zároveň dostupnost. Zároveň tento brand usiluje o to, abyste se v jeho oblečení cítili pohodlně za všech okolností.

Oblečení KIDS by NA-KD sází na příjemné materiály

Jednotlivé oblečení KIDS by NA-KD je navrhováno tak, aby poskytlo komfort těm nejmenším. Vzhledem k tomu můžete dětem pořídit třeba bavlněné legíny a k tomu přidat jednoduché tričko ve stejném materiálu.

Na své si ale přijdete i v případě, že hledáte hezké oblečení do školy či školky. Dětem můžete pořídit džíny z pevného materiálu a k tomu přidat třeba stylové tričko a příjemný svetr. Díky množství dostupných velikostí snadno doplníte dětský šatník prakticky v libovolném věku. Součástí nabídky jsou kromě jiného i pohodlné bundy na rozmanité venkovní aktivity.

Značka myslí také na udržitelnost

KIDS by NA-KD se při výrobě oblečení snaží myslet také na udržitelnost. Z toho důvodu vykonává jednotlivé kroky s respektem k přírodě. Neustále se proto snaží pracovat na snižování emisí při výrobě oblečení a do procesu více zapojit udržitelné materiály. Vzhledem k tomu všemu můžeme o této značce rozhodně hovořit jako o udržitelné.

V nabídce na Zalandu přitom najdete množství kousků pro každodenní využití. Jednotlivé oblečení je dostupné v rozmanitých barvách a designech, a na své si zde proto přijde prakticky každý. Z hlediska materiálů se můžete těšit zejména na 100% bavlnu, vlnu v případě pleteného oblečení nebo třeba viskózu. Rozhodně proto máte z čeho vybírat.