Katalog

Oblíbené filtry

Kilpi aneb dobrodružství čeká

Kilpi je česká outdoorová značka, která byla založena v roce 1991. Vyrábí kvalitní outdoorové oblečení a doplňky pro všechny milovníky přírody a aktivního stylu života.

Cílem značky bylo od samého začátku nabídnout lidem funkční a spolehlivé vybavení, se kterým dokážou maximum. S Kilpi bez problému zdoláte české i zahraniční hory, kratší i delší trasy, pohodové výšlapy i náročné sportovní výkony.

Dnes už se Kilpi řadí mezi přední výrobce outdoorového oblečení a doplňků. Všechny kousky byly navrženy tak, aby vám poskytly pohodlí a ochranu a pomohly vám k co nejlepším výkonům, ať už jde o obuv, sportovní tašky nebo třeba kraťasy.

Kvalitní výbava pro všechny dobrodruhy

Z naší nabídky produktů Kilpi si vyberete, ať už holdujete lyžování, běhu, cyklistice nebo třeba turistice. Veškeré oblečení Kilpi bylo navrženo tak, aby vám poskytlo pohodlí a ochránilo vás před větrem i deštěm.

Oblečení a doplňky Kilpi vydrží i ty nejnáročnější podmínky včetně expedic na velkou vzdálenost. Boty Kilpi byly nadesignovány tak, aby respektovaly anatomii vašeho chodidla a zajistily vám pohodlí a potřebnou oporu.

Kilpi navíc dbá i na životní prostředí a používá materiály, které jsou z velké míry recyklované a udržitelné. S touto značkou prostě neuděláte krok vedle.

Kilpi pro všechny dobrodruhy

Kilpi je prostě prémiová sportovní značka, která staví na inovacích a jejíž produkty jsou jednoduše vymazlené. Využijí je jak amatérští sportovci, kteří třeba občas rádi vyrazí na túru, tak i ti, kteří se sportu věnují častěji a profesionálněji. Pořiďte si například kvalitní dámské trekingové boty.

Na své si tu přijdou i milovníci lyžování, ať už půjde o prudké sjezdovky nebo pohodovější běžkaření. A dokonce i rybáři a milovníci lesa. Kilpi je obzvlášť oblíbená u cyklistů, kteří oceňují například bundy Kilpi, které jsou prodyšné a přitom umí ochránit před nepřízní počasí, ale i cyklistické rukavice, ponožky, trika a kraťasy. Vše se vyznačuje vysokou kvalitou, pohodlnými střihy a funkčními materiály. Neváhejte a přidejte se k fanouškům produktů Kilpi i vy. Této značce můžete důvěřovat.