Oblíbené filtry
109 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pánské oblečení Kings Will Dream

Pánské oblečení Kings Will Dream nese důrazné znaky urbanismu a nenechává nikoho na pochybách, že to je to pravé oblečení pro aktivního a dynamického muže. Nespokojí se jen stím dobrým, ale stojí o lepší. Jakkoliv plný je váš den, můžete sáhnout po čemkoliv znabídky, ať už jdete po posilovny, do školy nebo do práce. Toto městské oblečení přináší svým nositelům jak dokazatelnou kvalitu, tak radost zoriginality. Bundy, mikiny i kalhoty uchvacují svou jednoduchostí a zároveň rafinovaností. Dominuje lehkost používání a pohodlné nošení. Značka nabízí vše, co potřebuje. Můžete si vybrat, zda chcete vypadat seriózně, stylově, sportovně či rebelsky.

Ve městě nikdy nevíte, kam vás ulice zavedou a koho tam potkáte. Stímto oblečením se můžete odvážit do nejzazších koutů a neprozkoumaných oblastí, stejně jako se sebevědomě procházet po širokých rušných bulvárech.

Víceúčelové oblečení Kings Will Dream

Městské oděvy kladou vysoké nároky na variabilnost a jednoduchost při nošení vpřípadech častého převlékání. Oblečení Kings Will Dream je víceúčelové a poslouží ve veškerých případech, jak ve městě, tak venku vpřírodě. Zvláštní kategorii pak tvoří tepláky a trika, které vybízejí ke sportování venku nebo ve fitku. Výhodou oblečení je, že jej můžete použít nejen ktělesným aktivitám, ale dojít vněm pohodlně domů třeba se zastávkou vkavárně či zajít na příležitostnou schůzku. Vždy budete vkusně upraveni ve vašem zvoleném stylu a oblečení vás perfektně ochrání před chladem.

Každý kousek oblečení je třída

Neotřelé tvary, zajímavé střihy a celkový dojem dělá zkaždého kousku oblečení třídu. Vytváří nové hranice designu a svou kombinovatelností vytváří nový rozměr představitelného oblékání. Vrstvení jednotlivých částí, pohodlnost a nositelnost jsou základním prvkem odívání do města. Důkladné zpracování důležitých detailů je firemním standardem Kings Will Dream. Pokud se blíže zaměříme na zpracování, uvidíme velké lepené zipy, rafinované stahování kapuce či přesné dotažení límce až ke krku. Zmaličkostí vyrůstají velké věci.