Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Pánové
223 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Konges Sløjd oblečení a doplňky ve skandinávském stylu

Dopřejte svým dětem to nejlepší a rozmazlujte je pomocí oblečení a doplňků od špičkové dánské značky. Konges Sløjd oblečení a doplňky v sobě skrývá perfektní kousky, díky kterým budete moct barevně sladit šatník těch úplně nejmenších. Pro tuto značku je charakteristický právě minimalistický skandinávský design, který si snadno oblíbíte.

Kromě špičkového zpracování přitom tato značka pamatuje také na kvalitu používaných materiálů. Nejčastěji se setkáte s biobavlnou, která se těší dlouhé životnosti a navíc je mimořádně příjemná na dotek. Z toho důvodu se oblečení hodí i pro ty nejmenší s citlivou pokožkou.

Oděvy a doplňky Konges Sløjd v praktickém provedení a líbivém designu

Oděvy a doplňky Konges Sløjd pamatují na již zmíněný povedený design. Kromě toho jsou ale navrhovány tak, aby u dětí a jejich rodičů našly co nejpraktičtější využití. V nabídce proto najdete třeba užitečná hnízda pro miminka, která poslouží k dětskému odpočinku. Vhod vám přijdou také přebalovací podložky nebo kojící polštáře, které podporují komfort dětí i jejich maminek.

Z hlediska oblečení můžete šatník svých dětí doplnit o pyžama nebo body s dlouhým či krátkým rukávem. Ty se vám budou skvěle kombinovat s klasickými teplákovými kalhoty nebo třeba legínami. Oceníte také širokou nabídku bavlněných čepic nebo plavek, které jsou jako stvořené pro první kontakt s bazénem a plaváním.

Pořiďte oblečení v neutrálních barvách

Jednotlivé kousky Konges Sløjd se šijí v menších dílnách, které dbají na dodržování standardů férové práce. Zároveň se tato značka zaměřuje na používání udržitelných materiálů, které jsou šetrnější k naší planetě a disponují certifikací GOTS.

Vybrat si můžete kousky v nejrůznějších designech. Často se přitom jedná o oblečení a doplňky v neutrálních barvách a hřejivých tónech. Oblečení je dostupné jak pro novorozence, tak i starší děti. Díky nadčasovým vzorům přitom tyto kousky snadno najdou uplatnění i u případných budoucích sourozenců.