Oblíbené filtry
89 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Lace & Beads aneb londýnská móda pro vaše křivky

Značka Lace & Beads má více než čtyřicet let zkušeností snavrhováním a vytvářením módy. Společnost byla založena v roce 1976 v srdci Londýna a dnes její zboží naleznete i u nás – na Zalando.

Oblečení Lace & Beads bylo vytvořeno tak, aby vám skvěle sedělo a lichotilo vašim křivkám. Je krásné a zároveň cenově dostupné. Přesvědčte se samy.

Oblečení této značky je výjimečné zajímavým zdobením. Například flitry, korálky nebo kreativními průstřihy. Vyberte si zdobení, které vás nejvíce osloví a oslňte na večírku, plese či jakékoli jiné události.

Oblečení Lace & Beads se zajímavými aplikacemi

Hledáte-li vhodné večerní šaty, věříme, že byste je mohly najít právě zde. Vyberte si například znádherných šatů vplné délce zdobených korálky vbarvě šatů. Pak už stačí přidat lodičky na podpatku vnude barvě a psaníčko a můžete vyrazit na bál.

Večerní róby této značky jsou rafinované a slušivé. Vyberte si šaty vbarvě, kterou máte rádi a sedí vám kpleti a užijte si večer spřáteli či partnerem.

Krásnou róbu doplňte jednoduchými doplňky a přidejte decentní šperky, například vpodobě náramku a náušnic. Hned budete připravena vyrazit na ples či na formální večírek a stát se hvězdou.

Lace & Beads na večírky i jinam

Na příštím večírku se ukažte vnádherné tylové sukni Lace & Beads sněžnou krémovou halenkou nebo třeba halenkou vkrásné fuchsiové barvě. Takový outfit doplňte oblíbenými a pohodlnými lodičkami a elegantní kabelkou.

Najdete tu i šaty letní, perfektní na pikniky a procházky městem. Ty doplňte například stylovými nazouváky či sandály vtělové barvě či vbarvě šatů.

Letní šaty si můžete vybrat vrůzných barvách, například ve žluté nebo bledě modré. Vyrazit můžete také vsandálech na klínku. Ktomu oblečte slaměný klobouk, stylové sluneční brýle a užijte si léto na maximum!