Katalog

Oblíbené filtry
1 644 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Lacoste, elegantní francouzský styl inspirovaný sportem

Dnes již ikonická značka, která má své kořeny hlavně v tenisu, nabízí širokou nabídku nejrůznějšího oblečení a doplňků. Díky prémiové kvalitě a stylu je velmi atraktivní po celém světe.

Oblíbené polokošile a mnohem víc

Kromě svého loga je výrobce nejznámější pravděpodobně díky tradičním polotrikům. Tyto revoluční kousky byly původně navrženy pro pohodlnější hraní tenisu. Dnes se však těší obrovské popularitě především mimo tenisové kurty. A dobrá zpráva: Lacoste stihlo svou nabídku bohatě rozšířit. Sport tak dnes značce slouží hlavně jako inspirace. 

Lacoste je oslava vítězství, pohybu a svobody. Tyhle prvky v kombinaci s francouzskou elegancí doprovázejí značku od jejího založení.

V současné době vám nabízí široký výběr z mnoha druhů stylového, ale i sportovního oblečení, dále obuvi, kožených výrobků, brýlí, hodinek a spousty jiných doplňků. Důraz se přitom klade na vyjádření osobitého stylu a zároveň skutečný komfort při nošení.

Je libo něco tradičního, anebo spíše moderního a odvážného?

Co se módy týče, snažili se být ve své podstatě vždy inovativní. Některé z jejich kousků mají dnes už spíše tradiční nádech, a to díky dlouholeté historii značky a jejímu důrazu na eleganci. I proto jsou skvělými společníky na každodenní nošení do města i do společnosti. Jejich výrobky jsou také nesmírně pohodlné. 

Navíc vám jejich prémiový vzhled pomůže vyniknout a odlišit se od okolí. To se jim daří navzdory jejich takřka výlučně minimalistickému nádechu, který nechává prostor již pověstné sportovní eleganci.

Zejména v posledních letech se značka snaží být ještě odvážnější a přiblížit se i současným trendům. V nových kolekcích tak můžete nalézt kousky s výjimečně hravými a provokativními designy. Dokazují tak svoji všestrannost i v očích dnešních náročných zákazníků. Jejich kousky se tedy dají různě kombinovat, a tak si i vy můžete najít svůj vlastní styl. Pokud ve značkovém oblečení hledáte víc než čistě jen prestižní jméno, pak právě Lacoste vám má co nabídnout!

Samozřejmě nezapomíná ani na ty nejmenší z nás. Jejich oblečení a doplňky s radostí pomůžou vyjádřit zde zmiňované kvality i dětem. V nabídce proto můžete najít široký výběr výrobků pro všechny věkové kategorie.