Oblíbené filtry
36 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Nech se hýčkat s Le Petit Trou

Unikátní značka spodního prádla Le Petit Trou je určená pro ženy zamilované do módy. Na Zalando přináší luxusní pohodlné spodní prádlo vyznačující se kvalitou a moderním designem. Hravé, ale i elegantní, svůdné a stoprocentně ženské, takové je prádlo Le Petit Trou, do kterého se prostě musíš zamilovat na první pohled.

Le Petit Trou má své kořeny vPolsku, kde ji roku 2014 založila Zuzanna Kuczynska. Ta na trhu postrádala kvalitní značku spodního prádla určenou výhradně pro ženy, a proto se rozhodla splnil si svůj sen, ukončit svojí úspěšnou kariéru stylistky a vrhnout se na výrobu prádla, jež splní i ty nejnáročnější představy moderní ženy.

Le Petit Trou se jednoduše hodí pro ženy, jež se nespokojí smálem, pro ty, které od prádla očekávají jak komfort, tak krásu. Pro ženy, jako ty, které se rády cítí dobře a sexy.

Spodní prádlo Le Petit Trou – dotek luxusu

Spodní prádlo Le Petit Trou nechává prostor pro fantazii. Ať už svými lichotivými střihy nebo lechtivými potisky, navrženo pro všechny druhy postavy, dokonale padnoucí každé křivce.

Ať už se rozhodneš pro noc strávenou doma nebo vyrážíš na žhavé rande, spodní prádlo Le Petit Trou ti dodá sebevědomí a hravost. Na každodenní nošení, ale i pro výjimečné příležitosti, Le Petit Trou ti za všech okolností poskytne pocit jedinečnosti.

Každý kousek je vyroben zprecizně vybrané látky pocházející zevropských a polských zdrojů. Designy vznikají ve varšavském studiu pod rukama týmu zapálených žen, které ke své práci přistupují svášní a smyslem pro detail.

S myšlenkou na budoucnost

V duchu zodpovědného přístupu kplanetě a budoucnosti, vyrábí značka Le Petit Trou veškeré zboží lokálně vPolsku. Značka se konstantně pokouší o nalezení nových přístupů vprodukci spodního prádla a podpořit tak udržitelnost i vtomto odvětví módního průmyslu.

Jedním zprimárních cílů je úplně omezení používání plastů. Veškeré zboží Le Petit Trou je baleno do ekologických, papírových nebo recyklovaných obalů. Stejným způsobem značka nevyrábí nadměrné množství zboží a místo toho nabízí limitovanou edici každého designu čímž snižuje zbytečné plýtvání.

Některé kousky spodního prádla jsou vyrobeny z organické bavlny, která nezatěžuje životní prostředí. Dobrý pocit z nákupu ti dodá i vědomí, že značka finančně podporuje mnoho charitativních činností. Le Petit Trou myslí nejen na budoucnost, ale i na ženy, které prádlo nosí. A proto je nákup jejích produktů na Zalando zodpovědnou volbou.