Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
13 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kvalitní kožené doplňky nikdy nevyjdou z módy, noste Legend!

Kvalitní a nadčasová, to je kožená móda, co nikdy neomrzí. Pro toho, kdo investujete do kousků, které ve skříni vydrží déle než jednu sezónu, bude značka Legend tím pravým ořechovým. Stačí si jen vybrat ten váš.

Kabelky? Pásky? To my rády!

My ženy obecně zbožňujeme kabelky, to se o nás ví. A když už kabelku, tak kvalitní, která něco vydrží! Šetříme tím nejen planetu, ale i svou peněženku. Značka Legend nabízí mnoho tvarů, druhů, barev i vzorů. Téměř všechny produkty jsou v přírodních barvách, proto se hodí k většině outfitů. Praktická výhoda barevně neutrálních kabelek tkví v tom, že ráno při změně oblečení nemusíme zmatkovat a přehazovat všechny věci z jedné tašky do druhé a třetí... vyhneme se tak situacím, kdy zapomeneme něco důležitého. Přiznejte se, komu se to také stává?

Dřív platilo pravidlo, že kabelka, pásek i boty musí být sladěné do stejné barvy a materiálu. My vám ale pro tentokrát s radostí dovolíme tuhle poučku zapomenout. 

Zemité barvy nejen že vypadají skvěle v jakékoliv formě, navíc mají tu báječnou vlastnost, že se dají vzájemně skvěle kombinovat. Ať už dáte dohromady khaki zelenou, béžovou, hnědou či černou, je to úplně jedno, nikdy to nebude módní faux pas. Značka Legend nabízí jak kabelky, tak pásky ve skvěle kombinovatelném provedení. To platí pro barvy i materiály. A pokud přece jenom preferujete stejné barvy doplňků, není to problém. Nebojte se ani zlatých či stříbrných detailů. Samozřejmě jde o estetickou bilanci, ale nikdo vám nemůže zakázat trochu si zaexperimentovat. Dotvoříte si tím tak vlastní styl nebo jen vyzkoušíte něco nového, co vás začne bavit.

Pásky značky Legend jsou velmi minimalistické a mnoho z nich vychází z jednoduchého pánského stylu. Tyto kousky pak vypadají báječně s jednoduchými outfity. Vezměte si volné džíny s jednoduchým tričkem či rolákem a doplňte je některým ze široké nabídky pásků. V každém případě platí, že méně je více, a tímto způsobem si vytvoříte jednoduchý outfit jak do práce, tak i na odpolední kávu s kamarádkou. V zimních měsících můžete také pásky využít k přepásání kabátu. Nejenže tak vizuálně povýšíte svůj nový kabát, ale zároveň vám do něj nebude tak táhnout. A spolu s koženou kabelkou to dotvoří slušivou kombinaci. Stejně dobře funguje opásání dlouhých kardiganů. Buďte kreativní a vytvořte ze svého už lehce okoukaného svetru novou stylovou bombu!