Katalog

Oblíbené filtry
139 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Lemon Beret nabízí každodenní módu pro nejmenší

Oblékněte vaše děti do stylových kousků z kvalitních materiálů. Nenechte si ujít módní značku Lemon Beret, která se právě na takové oblečení zaměřuje. S její pomocí můžete perfektně zařídit dětský šatník vším potřebným, a to ať už se jedná o předškoláky nebo starší děti.

Jednotlivé kousky jsou navrhovány pro zvídavé děti, které milují barvy a chtějí si naplno užívat radost ze života. Jednotlivé kolekce nabízí snadno kombinovatelné oblečení, které najde uplatnění na hřišti, ve školce, ve škole i ve volném čase. Pro značku Lemon Beret je tedy charakteristická zábavná móda, prostřednictvím které se mohou i ti nejmenší jedinci skvěle vyjádřit.

Oblečení Lemon Beret vzniká z příjemných materiálů

Dětské oblečení Lemon Beret je navrhováno tak, aby bylo příjemné i na citlivé dětské pokožce. Vzhledem k tomu se značka snaží přistupovat k příjemným materiálům, například v podobě bavlny. Díky nadčasovým střihům a designům lze jednotlivé kousky využít i pro případné sourozence. Právě tímto způsobem se přitom značka snaží přistupovat k udržitelnosti v oblasti módy.

Vybírat můžete z mnoha dostupných kousků, které najdou uplatnění při nejrůznějších příležitostech. Ať už hledáte pohodlné oblečení na hřiště nebo klasický outfit do školy, přijdete si u této značky na své.

Elegantní šaty i skvěle padnoucí legíny

V nabídce značky Lemon Beret na vás čeká spousta různých kousků, které se mezi sebou skvěle kombinují. Pořídit můžete třeba slušivé šaty ze vzdušných materiálů, které se budou skvěle vyjímat v kombinaci s balerínami a roztomilým kloboukem. K takovému outfitu můžete přidat i lehkou bundu.

Nebo se rozhodněte pro vzorované legíny ve veselých barvách, ke kterým můžete přidat jednoduché tričko a mikinu z příjemných materiálů. Poté už jen stačí dětem obout tenisky a rázem můžete vyrazit vstříc dalšímu dobrodružství. Součástí nabídky jsou i cenově zvýhodněné sety, díky kterým můžete snadno rozšířit dětský šatník a zároveň ušetřit.