Oblíbené filtry
40 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Džínová kolekce Levi's® Made & Crafted

Autentická a vysoce žádaná je džínová kolekce Levi's® Made & Crafted. Patrný je zde standardní vlastní klasický přístup za použití inovativních technologií a současných materiálů. Značka se snaží vyhovět každému stylu a oblečení je variabilně kombinovatelné. Sázka na osobitost a svobodomyslnost. Základ spočívá vdžínové kolekci, která je rozvinutá do široké škály unikátních modelů a je doplněna dalšími kousky vpodobě trik, mikin a košil. Najdete zde nejen klasické rovné džíny, ale nespočet tvarů a střihů suzpůsobením na danou postavu a zvolený styl. Individualita a jedinečnost kolekce se nesou vduchu návrhů zítřka se zaměřením na současné trendy džínové módy.

Dobrodružná kolekce oblečení Levi's® Made & Crafted

Odvaha a nezávislost, zkoumání a objevování, prostě nezávislost je to, co charakterizuje dobrodružnou kolekci oblečení značky Levi's® Made & Crafted. Je to právě neformálnost a pohodlnost oblečení, které jsou vám nápomocné při vašich cestách. Nemusíte do daleka, vždyť velké objevy jsou na každém kroku i ve vlastním městě. Sportovnější styl do náročného terénu nebo klasičtější do kavárny? To vše najdete vtéto kolekci. Důležitý je pocit volnosti a nesvázanosti, pohodlí při nošení a technicky vyspělé příjemné materiály. At už je vaše životní tempo jakékoliv, zkusíte-li zpomalit, můžete objevit dříve nepoznané velké věci. Lehnout si při pikniku na trávu nebo sedět na vysokém okraji střechy a pozorovat mraky. Odolná kolekce Levi's® Made & Crafted vám umožní užít si vše bez starostí.Navíc svědomím, že přispíváte i kochraně životního prostředí, neboť výrobce používá organickou bavlnu a Circulosu, což je průlomový materiál částečně vyrobený zobnošených džín. Regenerací a opětovným využitím těchto materiálů se velmi snižuje hromadění starého oblečení na skládkách.

Neomezená nositelnost

Oblečení je nositelné při každé příležitosti po celý den, vjakémkoliv ročním období a nikdy nikoho neomezuje. Netradiční a vždy nadčasové střihy se dají přizpůsobit potřebám každého zákazníka, ale nechává se tu i prostor pro vlastní kreativitu. Účelem je výroba každodenního pohodlného a trvanlivého a odolného oblečení, přizpůsobeného dané situaci a každému jedinci. Všímáme si zde i velkého důrazu na detaily a vysokou funkčnost například ve formě promyšleného zapínání nebo kapes sklopami, nápadného prošívání nebo zvýšeného pasu.