Katalog

Oblíbené filtry
3 534 produktů
gina.ruhl
gina.ruhl
4 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Levi's®: Oblečení jako legenda

Legendární džíny vznikly koncem 19. století a od té doby si drží nezpochybnitelné prvenství v zavedení denimové módy.

Pracovní kalhoty, které vydrží vše se jako blesk rozšířily po amerických průmyslových městech, velkofarmách i plantážích a první "levisky" nosili jak praví kovbojové, tak první montéři a dělníci ve velkoprůmyslových továrnách.

První výrobní řadu označili majitelé firmy číslem šarže "501", což je dodnes užívané označení modelu, který se stal vlajkovou lodí značky. Dnes je Levi's® jednou z největších světových značkových oděvních společností a světovým lídrem v oblasti denimové módy.

Pro každého něco nejen v denimu

Ve jejich nabídce najdete džíny všech střihů, stejně jako oblečení pro volný čas a doplňky pro muže, ženy i děti. Rovné, úzké, zúžené, rozšířené, krátké, dlouhé, bootcut… střihů je opravdu nepřeberné množství a vy si můžete vybrat přesně ten typ, který nejlépe vyhovuje vaší postavě a vkusu.

Anebo si pořiďte celou kolekci pro různé příležitosti. Džíny jsou v univerzálnosti použití opravdu nepřekonatelné. Hodí se do práce, na cesty, na výlety i různé aktivity. V nabídce Levi's® naleznete kalhoty i z jiných materiálů než denim, které přinášejí nové vzory a designové možnosti.

A samozřejmě Levi's® nejsou jen kalhoty. Velkou část nabídky tvoří trička a mikiny různých barev a stylových provedení pro mladší i starší generace. Pohodlná až ležérní móda s lehce sportovním duchem je typickým znakem této značky, kterou často zdobí elegantně zakomponované firemní logo. Máte tolik možností pro váš šatník. V pohodovém letním dni si představte džínovou sukni s klasickým bílým tričkem a výrazným nápisem Levi's® v červené barvě. Budete se cítit svěže a pohodlně, aniž byste ztratili osobitost vašeho stylu.

Kompletní šatník od legendární značky

V nabídce najdete kompletní šatník, včetně bot a ponožek, tašek a dalších doplňků.

Levi's® nenechává nic náhodě a svůj styl zviditelňuje na každém oděvu, který nosíte. Pokud se chystáte na svůj oblíbený sport nebo za svými přáteli, monochromatické punčochy s logem značky jedinečně oživí váš outfit.

Nejen typický design, který však nezůstává chladný ani k současným trendům a technologickým inovacím, ale i použité materiály dělají z výrobků Levi's® skvosty našich domácích šatníků. Úsporná výroba a recyklace, šetrnost vůči přírodě a jejím zdrojům patří i u této značky k prioritám, takže dobrý pocit si pak může dopřát i zákazník, který si oblíbí jejich znamenité výrobky.