Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 100 dní

Katalog

Oblíbené filtry
87 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Lotto – v jednoduchosti je krása

Máte rádi střídmost italské módy a přitom jste sportovní nadšenci nebo vás zajímá wellness? Pokud jste ještě nenarazili na značku Lotto, nejspíš se dnes zamilujete.

Dovolte, abychom vám značku trochu představili

Firma Lotto začala působit v roce 1973 v severní Itálii jako výrobce tenisové obuvi. Sortiment brzy rozšířila o boty na basketbal, volejbal, atletiku, fotbal a sportovní oblečení. Design této značky v sobě snoubí italskou eleganci se skvělými funkčními vlastnostmi oblečení na sport. V dámské, pánské i dětské kolekci naleznete většinu kousků v jednobarevném provedení. Jedinou ozdobou je logo, někdy doplněné zajímavým detailem jako je pruh na rukávu nebo třeba zip. Jednotlivé oděvy se tedy dají skvěle kombinovat, a i když sportujete každý den, můžete i s několika základními kousky vypadat pokaždé jinak. Líbí se nám také, že Lotto vnáší do dámského sportovního oblečení ženskost a nabízí široký výběr sportovních sukní a šatů. Firma vyrábí i týmové oblečení, takže zpozorněte, pokud hledáte dres pro svůj fotbalový nebo jiný tým.

Logo značky Lotto je složené ze dvou překrývajících se obdélníků – spodní z nich představuje tenisové, svrchní fotbalové hřiště. Už od počátku jím návrháři chtěli vyjádřit svou vášeň pro sport a fair play. Pokud tyto hodnoty rezonují i ve vás, budete se v jejich oblečení a obuvi cítit jako ryba ve vodě. 

Jak vybírat z kolekce?

Celá kolekce je rozdělena do čtyř kategorií. Kromě poslední z nich nabízejí všechny jak obuv, tak oblečení – vybírat tedy můžete hned od začátku podle účelu, ke kterému budete boty či oblečení používat. První kategorií je Performance. Už z názvu je zřejmé, že se jedná o řadu pro sportovce, kterým jde o dobrý výkon. Nabízí vybavení pro fotbalové, tenisové, padelové nebo běžecké nadšence. Další kategorie se sloganem  „Vítejte u sportu, který se nazývá život“ nese název Life's. Představuje oblečení pro aktivní trávení volného času a pohyb po městě. Oproti první čistě sportovní řadě nabízí drsnější urban vzhled. Třetí kategorie je Leggenda. Ta je inspirována ikonickými modely ze 70. a 80. let, kdy se profesionalizovala většina sportů. Co se týče vzhledu, má tedy lehce retro nádech, ale samozřejmě využívá moderní materiály a technologie. Poslední kategorií je Works. Ta se specializuje na pevnou pracovní obuv. Zapomeňte ale na nudné hnědé nebo černé boty – zde najdete různé barvy a barevné kombinace hrdě nesoucí logo firmy. Celkově působí spíše dojmem moderní trekingové obuvi, kterou se nemusíte stydět vynést ani do města.